beauty story

Яна Вуєва, засновниця агенції маркетингових комунікацій Yummy BTL

Яна Вуєва – WORDS on BEAUTY

 

В її резюме – робота в таких виданнях як Афіша, Pink та Hello!, а ще заснування власної агенції, котра на PRринку вже пять років. За цей час Яна виробила власну wellnessфілософію, з якою ми і розберемось в нашому інтервю.

 

Спорт

Я радше за активне життя в цілому з природними сезонними хобі: лижі, ковзани, вейкбординг, яхтинг – те, що радше відноситься до приємного дозвілля. Фізичний тонус тут є скоріше бонусом – важливим, приємним – але все ж таки ніяк не самоціллю. Колись я чесно намагалась ходити до тренажерної зали, на аеробіку, але це були якісь штучні зусилля над собою. А десь в душі я гедоніст, який – так склалося – окрім насолод, ще й працює та робить інші важливі речі. Де вже тут місце штучним зусиллям?

Довгий час я займалась скелелазінням. Вважається, що це дуже природньо для людини, адже ми всі походимо від мавп. Плюс, ти піднімаєш тільки свою вагу. Тренуєш прес, баланс. Такою красивою, як під час занять скелелазінням, я не була ніколи в житті. Власне, в основному скелелази дуже красиві. Вони дуже гармонійні, не перекачані, не пересушені.

Previous Image
Next Image

Є заняття на складність (боулдерінг на висоті до 4-х метрів) і є класичне скелелазіння на витривалість. Це цікаво. Це цілий спорт. Мало лише влітку виїжджати на скелі. Там нічого не пролізеш, якщо не будеш всю зиму на стенді працювати. При цьому це і є способом життя. Це вид відпочинку. Мені пощастило дозволити собі повне занурення в цей вид (ні, не спорту – фактично, вид життя) на цілих півроку. Це неймовірне перезавантаження. Такий собі дауншифтинг без глобальних географічних змін.

Після скелелазіння у мене почався прекрасний етап яхтингу. Якщо раніше це було 4-5 виїздів на рік у флотилії, то зараз, чесно кажучи, значно рідше балую себе через кризу. Проте, починаючи з нового року, планую рішуче і безповоротно виправити ситуацію! Повертаючись до питання фізичних навантажень: навіть у туристичних флотиліях можна брати активну участь у керуванні судном. В одній з останніх поїздок я намагалась бути “баковим” (це людина, котра відповідає за технічні моменти на носу яхти, зокрема, за роботу з парусом та якорем) – тренажерка відпочиває, скажу я вам.

В цілому, надаю перевагу певному способу життя, аніж якимось графіками. Я дуже активно переміщаюся в просторі і зокрема ходжу. А з народженням дитини з’явився новий вид спорту та стимул водночас.

Періодично я ходжу повертаюся до танців, адже це певне відчуття себе. З дитинства я займалась народними танцями, під час навчання вони мене навіть підгодовували. Це дуже хороша база. Зараз думаю піти на танго.

Харчування

В мене зараз багато подруг правильно харчуються. Я серед них такий собі фрік-м’ясоїд, що періодично у «час Х, що настає після 6» затягує їх то до Beef, то в McD.) Навряд чи мене можна назвати фаном котроїсь із кухонь – просто люблю смачну їжу, часом «нездорову», але за рахунок того, що я живу доволі динамічно, то це ок.

Весь «секрет» у тому, що у мене банально немає часу на часті об’їдання. А головне правило: можна те, чого хочеться. Напевно, саме завдяки цьому не фанатію від тортів, морозива та решти солодких смаколиків– адже вони не є забороненим плодом, а тому не такі вже й солодкі.

Мої «ні»: не палю, непристойно рідко вживаю алкоголь, не купую те, що продається на зупинках: чіпси, сухарики, колу та іншу «хімію». Мої «так»: молоко, кава, вода, м’ясо – без цього не живу.

Догляд за обличчям

Тут я не лінуюсь. Поняття «ідеальна шкіра» – дуже відносне. Скажімо так, був період, коли без мінімального макіяжу я в офісі не з’являлась. А так хотілось: прокинулась, вмилась, нанесла крем – і вперед, прикрашати світ. Проте без мінімального тону прикрашати якось не дуже виходило.)

Як кажуть, головне в цьому світі – знайти своїх та заспокоїтись. І це сталося! Кілька років тому знайшла свого косметолога, після 3-місячної роботи з яким я перестала в принципі користуватись тональним кремом. Відвідую його раз на місяць, косметику підбираю теж там. Сьогодні це Algologie, Depharma, Collistar.

Догляд за волоссям

Раніше вкладала не стільки в догляд, як в зовнішній ефект – тепер ретельно слідкую саме за станом волосся, ефекти ж довіряю перевіреним професіоналам .

Генадій Шульга, на мою думку, робить завивки найкраще зі всіх у Києві. Багато хто з моїх знайомих гадав, що, коли я мала локони, то це була моя природня структура. Той період експериментів з об’ємом тривав понад два роки – і весь цей час волосся залишалось живим і природнім лише дякуючи майстрові.

Щодо стрижок – це Тео Декан. Я прийшла до нього у насичений в бізнесі період і сказала, що хочу виглядати “більш доглянутою, солідною”. І коли він змінив образ, я була в захваті й отримувала компліменти чітко тими ж словами, якими описувала бажаний ефект. Походивши так півроку, вирішила стати “молодою, сексуальною” – і вуаля, Тео знову змінив моє життя. У своєму бізнесі не люблю клієнтів, котрі при першій зустрічі описують не задачу, а інструменти. Намагаюсь не бути таким самим клієнтом і для майстрів з краси. Моя ідеальна формула роботи: я озвучую бажаний образ та свої поточні inspirations – майстер пропонує варіанти реалізації. У виборі косметики для волосся також прислухаюсь до їхніх порад. Наразі триває експеримент з L’Oreal.

Яна Вуєва – WORDS on BEAUTY

Браво суперсервісам – колорбари, драйбари. Я ними регулярно користуюсь. Радію, що у Києві нарешті це з’явилось. Раніше були перукарні, і серед них були доволі «експрес», але культури такого швидкого перевтілення не було.

Color Bar був першим. Прийшла до них не стільки за послугами, скільки внутрішньо аплодуючи ефективному маркетингу. Придбавши абонемент, через день робила в них укладку перед роботою. Це такі круті відчуття. Після них я виходила, і в прямому сенсі цього слова чоловіки обертались. Не тому, що я виглядала аж надто «вау» – але тому, що я відчувала себе жінкою, котра протягом півроку вранці приходить в салон на укладку. Це є в очах.

Декоративна косметика

Що стосується шиммерів, блисків, тіней – то це все старий добрий Dior. Мій спосіб життя передбачає динамічну зміну образів, тому я набила руку на кількох варіантах мейку, що мені підходять, і відпрацьовую їх на класиці.

Яскравими помадами довгий час захоплювалась на відстані. Моє уявлення про те, як можу виглядати з червоними губами, змінив MAC. У їхніх магазинах класні консультанти – моя перша Lady Danger куплена якраз завдяки їм. Надаю перевагу матовим суперстійким.

Яна Вуєва – WORDS on BEAUTY

Також люблю відтінок Nouba No.7 – я довго опиралась і не хотіла бути як всі, але зрештою здалась – на те ця сімка й лідер.

Дуже не люблю перманентних втручань в обличчя. Максимум, в чому експериментувала: колись робила татуаж простору між віями, що створювало ефект густіших вій. Проте це умовний перманент – фарба вимивається за рік чи два. Я – за такі експерименти, які можна змінити.

Парфуми

Люблю аромат «Fashion» від компанії Guepard, яка взагалі займається ювеліркою. Його носила роки 2-3, мене досі згадують по цьому запаху. Але в якийсь момент я почала різко відчувати його на собі, та й оточуючі почали запитувати, чи не змінила парфуми. А це означало лише одне: свій улюблений аромат я переросла, «Fashion»-період завершено.

Люблю аромат Tubereuse Criminelle від Serge Lutens. Я – маркетолог, але при грамотних кампаніях я “ведусь” на них із задоволенням. Одна назва чого варта – я прочитала опис парфумів і закохалась в цей аромат, навіть не слухаючи його. І справді, вони мені сподобались.

Обожнюю аромати, пов’язані з різними періодами життя. Колись я купувала набори міні-серій парфумів. Для кожної подорожі брала свою пляшечку. Кожного разу іншу. З часом, коли знову відчуваєш цей аромат, на тебе навалюється шалена ностальгія. Так, я зберігаю пляшечки від парфумів – маю таку собі колекцію спогадів.