review

Літні парфуми

Коли надворі спекотно, не дуже й хочеться користуватись парфумами, деколи навіть дуже легкими. Але таке буває лише, коли стовпчик термометра перевалює за 30. Коли ж він тримається в межі адекватної теплоти ( до 30), непогано підкріпити настрій ольфакторними емоціями. Сьогодні я розповім, які мої улюблені парфуми для того періоду, який зараз модно називати «маленьким життям». 

Монопарфуми

Це ті, в яких є соло однієї ноти. Вони прості і делікатні водночас. Адже необов’язково пахнути чимось таким очевидним як лаванда. Можна обирати цікаві рослини. Я вже кілька років люблю запах вербени. Від тебе одразу починає пахнути нетривіальним ретро чоловічим одеколоном. В Італії є дуже проста марка, яка робить парфуми з однією домінантною нотою – Monotheme. Їхню вербену люблю і використовую. 

Місти 

Це парфуми легкої концентрації, які можна розпилювати на все тіло та одяг. Вони ніколи не бувають важкими і завжди додають радісності. Ще мені подобається, власне, термін «міст», який з англійської перекладається як «туман». Коли розпиляєш міст, то буквально «заходиш в парфюмерний туман». Довгий час користувалась містом Kenzo з нотками рису або імбиру. Зараз у мене імбирний no name, куплений в Іспанії.

Тверді парфуми

Чудовий винахід людства. Легко носити з собою. Легко наносити. Вони не займають багато місця. Французи в l’Occitane використали цей формат для аромату зеленого чаю – Green Tea Solid Perfume. Деколи я просто відкриваю цю коробочку, щоб насолодитись запахом, не наносячи його. 

Чайні парфуми

Нотками чаю захоплююсь протягом року, але якось особливо вони звучать саме в теплу пору року. Green Tea від Elizabeth Arden – багаторічний фаворит. Невагомий запах свіжості.

Нещодавно ця американська марка випустила парфюмерного брата зеленому чаю – White Tea. Обличчям цих парфумів стала моя улюблена Різ Уізерспун, а на сайті бренда ця позиція має більше 500 відгуків.

Знаю, що є багато нішових парфумів, де чай обіграний більш грайливо, але ці зрозумілі та прості влітку мені подобаються найбільше!