review

Сухий шампунь Voluminous Dry Shampoo від Rahua

rahua-voluminous-dry-shampoo-words-on-beauty

Я маю чолку і дуже її люблю, але вона – це перше, що вказує на те, що волосся потрібно вже помити. І зазичай я змушена мити голову, навіть якщо масна лише вона. Деколи я мию лише чолку і в принципі це ок, але все ж більш цивілізованим способом в XXI столітті вважаю сухий шампунь. 

І я дуже довго шукала той, який мені підійде. Перші з них спробувала років 10 тому. Їх було дуже видно на волоссі – його вкривала біла димка. І, звісно, це було дуже помітно особливо коло обличчя, тому багато з варіантів сухих шампунів не підходили. В цій справі важлива дискретність: засіб має робити свою справу та водночас бути непомітним. 

Але все ж сухий шампунь в наш швидкий час – це ультрапотрібна річ. Він значно економить час та нерви. Тому важливо, щоб ідеальний сухий шампунь все ж був створений. І, здається, це сталось: американська марка продуктів догляду за волоссям Rahua зробила свою версію цього засобу Voluminous Dry Shampoo і вона прекрасна. Додає об’єму, не залишає слідів і не має аромату. Плюс не подразнює шкіру голови, адже є органічною. Дозування можна контролювати стисканням пластикової баночки. 

Я дуже вдячна, що цей надважливий доглядовий засіб був доведений до ідеальності і тепер рятує наші ранки чи вечори! 

Сухий шампунь Voluminous Dry Shampoo від Rahua для огляду надано онлайн магазином Anywell.