review

Амб’янс від Inro

Колекція ароматів для дому від Inro

У всьому світі стрімко зростає тренд на парфумування інтер’єрів. За часи локдауну тренд тільки укріпився. І якщо раніше свічку Diptyque  бачили у паризьких шоурумах, то тепер маємо власну симетричну відповідь – Inro. Це український бренд ароматів для дому, співвласницею якого є парфюмер Ольга Саєнко, котра навчалась у Грассі, Мецці парфумерного світу. 

Марці Intro немає ще й року, а у них вже друга лінійка ароматів для дому, яка складається з семи найменувань. Crofton з сухофруктами та ромом. Arrone – спеції, ваніль та сандал. Demure – кава, шоколад та троянда. Lewante – східні нотки амбри, ірису та ладану. Mateo – бергамот, лабданум, геліотроп. Palermo – всіми любимий уд. Werde – фужерний аромат з нотами морської солі та водоростей. Саме останній – фаворит української глянцевої преси. 

Усі ці аромати можуть бути у формі спрею, свічки чи парфумованого аромадифузору. Доречі, якщо використовувати останній, достатньо буде 5 паличок, їх також можна повертати – тоді вони будуть знову «діяти». Якщо використовуєте аромадифузор для ванної кімнати, беріть меншу кількість паличок, адже там вентиляція. Аромати вишукані, а ще вони чудово доповнять інтер’єр та створять люксову атмосферу.