review

Ювілей паризького бренду Maison de Goutal

Ім’я Анік Гуталь відомо в наших широтах. І це назва, котра викликає стійку приємну асоціацію з Парижем і шиком цього міста і всім, що у ньому відбувається. В цьому році бренд святкує 40-річчя та перевипускає свої бестселлери у культових флаконах. Усі вони, доречі, будуть продаватись у концепт-сторі Aromateque

Засновниця бренду Анік Гуталь

Слава прийшла до Анік завдяки розміщенню її першого магазина у Парижі близько до Музею д’Орсе, славетному Музею імпресіоністів. Туди, бувало, заходив тодішній президент Франції Франсуа Мітеран та Катрін Деньов і після вони натрапляли на затишний магазин Goutal. Так Анік Гуталь стала відомою. Доречі, саме парфуми цього бренду традиційно дарують батьки дітям у Франції. Так що для багатьох вони є першими в колекції та мають приємний флер спогадів. 

Одним з бестселлерів марки є аромат Petite Cherie – його Анік зробила для своєї доньки, коли їй виповнилось 20. В ньому ноти троянди, свіжоскошеної трави та груші, загорнуті у ваніль та мускус. Доречі, це були одні з перших парфумів з фруктовими нотами, що потім перетворилось на потужний тренд. 

А 10 років тому Каміль створила парфуми для своєї мами – Mon Parfum Cheri, посвята красі та жіночності її мами. В них пачулі, ірис, фіалка та слива. Таким чином між цими «сімейними» парфумами є ольфакторний діалог і це прекрасно.