review

Beauty-інновації DCL

Абревіатура DCL розшифровується як Dermatologic Cosmetic Laboratories. Цей бренд започаткований у США в 1980-му і до зараз його формули розробляють науковці, які розуміють, що кожен засіб повинен бути ефективним. Доречі, перша космецевтика з гліколевою кислотою була розроблена саме у їхніх лабораторіях. Бачимо, наскільки популярною та результативною є гліколева кислота для сучасних beauty-засобів. Всього у бренді розробили 7 тисяч дієвих формул. 

Зізнаюсь, це перший засіб для зволоження шкіри обличчя, який має приємну (нелипку) текстуру і справді дає зволоження. Коли я скористалась Hydra Boost Finishing Serum увечері, то прокинулась із шкірою в її найкращому стані ever. Сироватка містить три види гіалуронової кислоти і не має аромату – вона повністю нейтральна. 

Зволожуюча сироватка Hydra Boost Finishing Serum, DCL

Ще один засіб бренду під назвою C scape high potency eye treatment – комплекс проти темних кіл та припухлості в зоні очей. Формула стимулює власне вироблення колагену. Кофеїн покращує циркуляцію у цій зоні, а зміцнюючий комплекс водоростей робить шкіру більш еластичною. Зірка формули – вітамін С – висвітлює ненависні темні кола під очима. 

Засіб для шкіри довкола очей C scape high potency eye treatment, DCL

Доречі, не забувайте наносити такі засоби не лише на обличчя, але й на шию та зону декольте. Це вкрай важливо! 

Дякую за надану для тесту продукцію компанію DCL!