review

Chatelier – новий голандський доглядовий бренд

Люблю відкривати для себе нові бренди з усього світу. Сьогодні хочу розповісти вам про доглядову марку Chatelier, засновану Лаурою Кац, котра вивчала хімію та хотіла створити люксовий бренд косметики, який би не шкодив природі та був корисним для людини.  

У формулах цього бренду лише «чисті» інгредієнти з доведеною ефктивністю. Багато з них органічні та зберігають свої вітаміни та мінерали, передаючи їх шкірі. У бренді не використовують інгредієнти, які могли збирати діти, а також люди з поганими умовами праці. 

Денний крем, Chatelier

Доречі, корисною інформацією, яка розміщена на сайті бренду, є кількість натискань кожного засобу. Це важливо для розуміння наскільки вистачить покупки. Наприклад, денний крем Crème Vitale розрахований на 200 натискань. Він має 23 активні інгредієнти, серед яких арганова олія та олія жожоба. Популярний та дуже дієвий інгредієнт – вечірня примула. Засіб має захистити шкіру обличчя від зовнішніх агресорів: забрудень, мікробів, а також негоди. 

Кожен, хто купує засіб бренду, отримує картку про те, що завдяки купленому продукту, покупець долучився до посадки дерева. Вважаю це прекрасною ініціативою та бажаю успіху Лаурі!

Дякую Chatelier за надані тестери!