review

Апарат EmSella – стимуляція м’язів малого тазу: для чого потрібна і кому?

Апарат EmSella від BTL у anti-age клініці PoliSmed

На вигляд звичайний стілець, але він може бути корисним для багатьох. Апарат EmSella від BTL  – це неінвазивна електромагнітна стимуляція м’язів малого тазу. Потрібно просто 28 хвилин сидіти на стільці, під’єднаного до невеликого блоку управління. За час процедури відбудеться 11,5 тисяч м’язових скорочень. Під час сеансу є періоди розслаблення та активації. Протягом цього часу будете відчувати скорочення м’язів малого тазу. Одразу після можете повертатись до звичних справ.

Головне показання до цієї процедури – нетримання сечі, на яке страждає кожна друга жінка старша 70-ти років. Це також важливе тренування м’язів під час вагітності, а також після народження дитини. 

Доречі, ця процедура дуже популярна в Австралії, де навіть сімейні лікарі ставлять в кабінеті такі стільчики. У США таку процедуру призначають при чоловічому неплідді. 

Апарат EmSella від компанії BTL має відзнаку «Інновація у сфері жіночого здоров’я 2019. Над його створенням працювало близько 300 інженерів, щоб зробити його ефективним, безпечним та зручним. Доречі, на сайті виробника є промо-відео, у якому на цьому стільці сидить Мона Ліза, яку малює Леонардо да Вінчі. 

На сайті компанії-виробника кажуть, що результати можна відчути навіть після одного сеансу, але, звісно, краще проходити курсами: 4-6 профілактчно, 8-10 для лікування нетримання. 

Перед початком курсу потрібне заключення гінеколога чи уролога. Онкологія є протипоказом для цієї процедури. 

Процедуру для зміцнення м’язів тазового дна на апараті EmSella можна пройти у anti age клініці PoliSmed.