review

Чорнила для губ Encre Inderdit від Givenchy

Encre-Inderdit-Givenchy-words-on-beauty

Помада – самодостатній і дуже культурний елемент нашого життя. Він не лише зрозумілий всім і часто стає головним акцентом макіяжу. Класно, що в наш час про помаду вже пишуть книги і скоро світ побачить видання журналістки Рейчел Фелдер «Червона помада: ода іконі краси», присвячене культовому засобу макіяжу. Автор сама носить червону помаду щодня! Яка молодець! 

І справді, часто лише помада на обличчі може задати абсолютно інший настрій. Вона додає закінченості образу, а ще чіткості. Це маленький штрих, але він вмить все змінює: і відчуття, і тональність дня, і вибір взуття чи прикрас. 

Різні дівчата обирають свої варіанти відтінків для губ: чи це нюд, який не виділяється, але додає добротності beauty-луку, чи то червона помада, яка задає тон та завжди виглядає наче з картинки. Мало хто експериментує з кольорами, зазвичай знаходять відтінок, який пасує і поповнюють його запаси, коли він завершується. Але для мене помада – це часто дуже легкий та приємний спосіб змінити імідж. Мені подобається тестувати нові відтінки – адже саме те, що на твою думку, не підходило, може виграшно та свіжо виглядати на тобі з іншим одягом чи через деякий час або ж з еволюцією наших смаків. 

Encre-Inderdit-Givenchy-words-on-beauty

Більше того в нас час помади стають справжніми засобами догляду, адже вони знаходяться на губах більшу частину часу дня і тому зараз – це не лише фарба, яка забарвлює ваші губи, а й засіб, який за ними доглядає. Сучасні помади мають в собі корисні рідкісні олії, або навіть гіалуронову кислоту. Плюс зараз відтінки підібрані саме так, що виглядають доречно, як у випадку з чорнилами – так-так, це саме «чорнила» Encre Inderdit від Givenchy в кольорі 03 Free Pink – м’який фіолетово-рожевий тон. Ніколи не думала, що мені буде красиво в такому кольорі, але ці beauty-маги французького бренду щось знають і вміють.