review

Святкова колекція For the Love of Paris x Lancôme

Eyeshadow Palette – For the Love of Paris & Lancôme

«Емілі в Парижі» безумовно один з кращих і найбільш популярних серіалів десятиліття, який оспівує всесвітню любов до усього паризького. Я – також серед фанатів як французької столиці, так і серіалу. Тому коли почула про те, що Lancôme запускають святкову колекцію, натхненну стрічкою, моїй радості не було меж. 

Мало того, що разом з тестерами я отримала справжній набір для пікніка: круасани, келихи, нормандський сидр, букет рожевих троянд, усі засоби були справжніми витворами мистецтва. Погляньте лише на палетку з тінями у формі серця, яка складається з 12 відтінків і має на меті створення трьох образів: більш природнього Born in Paris, більш сміливого Parisian at heart та вечірнього Paris a la Folie. 

Туш для вій Monsieur Big Volumizing Mascara, помада l’Absolu Rouge Lipstick та косметичка із святкової колекції For the Love of Paris & Lancôme

У колекцію також входять бестселлери марки у спеціальному дизайні: це туш для вій Monsieur Big Volumizing Mascara, котра збільшує їх у 12 разів, а також три відтінки матової помади l’Absolu Rouge Lipstick, які мають атмосферні назви French Tea, Rouge Pigalle та Attrape Coeur. 

У колекцію також ввійшла легендарна сироватка Advanced Genifique Face Serum, а ще парфуми Idole з нотами троянди та жасмину. 

Дякую l’Oreal за надану продукцію!