review

Святкуємо Kiehl’s Heritage Collection

Святкова колекція Kiehl’s Heritage Collection

Небагато є брендів у світі, котрі мають аж 170-річну історію. Нью-йоркський Kiehl’s – один з них. В цьому році їм 170! 

З такої нагоди була випущена колекція Kiehl’s Heritage, котра зібрала бестселлери марки в спеціальному дизайні. 

Commemorative Ultra Facial Cream від Kiehl’s

Наприклад, Commemorative Ultra Facial Cream – легендарний зволожуючий крем має геральдичну стрічку з написом про 170-річницю на баночці. Його формулу зробили у 1962-му. Він досі номер 1 серед шанувальників марки. Дуже легкий крем, котрий швидко вбирається шкірою та містить скавалан і глікопротеїни із льодовиків. Перший компонент відновлює рівень вологи шкіри, другий зволожує, захищає та попереджає втрати вологи. Доречі, дехто втирає цей крем в кутикули та наносить на шкіру рук. Хороший лайфхак!

Відновлююча нічна олійка Midnight Recovery Concentrate також є у ювілейній колекції. Вона відновлює шкіру на ранок завдяки десятьом природнім компонентам. 

Midnight Recovery Concentrate від Kiehl’s

Крем під очі з авокадо Creamy Eye Treatment with Avocado також є у колекції. Він зволожує цю делікатну зону. Підходить для чутливих очей. І є чи не найбільш приємним beauty-засобом із авокадо. 

Creamy Eye Treatment with Avocado від Kiehl’s

Нагадаємо, що саме у Kiehl’s велику увагу приділяють як складу та формулам, а також візуальній частині. Наприклад, щороку перед Різдвом запрошують ілюстраторів, котрі розробляють особливі малюнки для кожного засобу – такі колекції продаються лише протягом короткого періоду. 

Продукція надана Kiehl’s.