review

Різдвяна колекція від Kiehl’s Holiday 2021

Щороку під Новий Рік нью-йоркський бренд Kiehl’s робить спеціальний дизайн своїх бестселлерів, запрошуючи митців розмалювати пакування. Це красива традиція, яка мені дуже подобається. Цього разу бренд обрав французьку ілюстраторку Мерілу Фор (Marylou Faure), котра намалювала веселих жителів легендарного району East Village на наших улюблених засобах. 

Отож, перед вами легендарний концентрат для обличчя Midnight Recovery Concentrate, покликаний відновити шкіру вночі. Веселі малюнки Мерілу Фор вкрили і пакування і власне пляшечку з концентратом. 

Крем для обличчя Ultra Facial Cream, котрий є бестселлером No1, та Super Multi-Corrective Cream, котрий допомагає в боротьбі з сімома видимими віковими змінами, мають спеціальні прикраси на кришечках. 

Тонік для обличчя із календулою Calendula Herbal Extract Toner, котрий очищує та омолоджує шкіру всіх типів, також має кумедні малюнки від Мерілу Фор на своїй етикетці. 

Думаю, це класна ідея робити спеціальні колекції до свят: це одразу виокремлює засоби і робить їх ідеальними кандидатами на подарунки, а ще продовжує атмосферу свят, коли ви ними користуєтесь! 

З Новим Роком! Kiehl’s, дякую за надані тестери!