review

Лінійка для волосся Metal Detox

У багатьох дівчат догляд за волоссям вже давно не складається лише з шампуню. Часто, це повноцінна рутина, в якій є місце доглядам, масках і ми не говоримо про шампунь з кондиціонером. По це по дефолту. 

В підборі засобів для волосся важливо все: і їхня ефективність, і аромат. Так, ваш шампунь не може пахнути абияк, до роботи над ними зараз запрошують парфумерів, а аромати мають піраміду як у нішових парфумів. У лінійці Metal Detox від l’Oreal Professional можна відчути ноти бергамоту та мускусу. 

Отож, ця лінійка, розроблена спільно з кращими стилістами та науковцями світу, має на меті збереження пофарбованого волосся, а також захист його від впливу сонячного випромінювання.

Шампунь цієї лінійки має другу назву – це очищаючий крем Anti-metal Cleansing cream. Він, як і інші засоби лінійки нейтралізує метал у волоссі, який може мати непередбачувані наслідки для фарбування. Мова про металеві частинки міді. Ще один ефект засобів – протидія ламкості. Маска Anti-deposit protector для попередження металевих накопичень у волоссі після фарбування чи освітлення. 

Звідки береться метал у волоссі? Це нормально і це не проблема для здоров’я. Однак, насичення металом різниться залежно від пористості волосин та води, якою ми їх миємо. Цей ступінь також різниться залежно від країни: у Франції він високий, у Китаї – низький. L’Oreal випустив додаток StyleMy Hair Pro, в якому колористи зможуть визначити вміст металу у волоссі клієнток. 

Засоби працюють із будь-якими кольорами для волосся. Французькі колористи кажуть, що вони ідеальні для балаяжу, адже забирають жовтий підтон. І виходить той колір, як у білявок-дівчаток – багато хто прагне добитись саме його. 

Дякую за надану продукцію l’Oreal Professional!