review

Апаратні процедури по догляду за тілом

Догляд за тілом в beauty-сфері зараз стає все більш важливим. Адже не можна приділяти весь час обличчю, а для тіла користуватись лише гелем для душу, кремом та скрабом. Окрім спорту, ефективними для гарного вигляду вашого тіла є салонні процедури. Сьогодні розповідаю про дві дуже популярні: ендосферу та низькочастотні мікротоки (caci). 

Отож, ендосфера – це апаратний масаж спеціальним валиком, котрий крутиться та вібрує. Це метод компресивної мікровібрації, розроблений в Італії, котрий тонізує м’язи та є неболісним. Зараз ця процедура дуже популярна у світі та в Україні також. За статистикою після проходження курсу процедур розмір одягу може зменшитись на 2 позиції, а об’єм стегна на 2,5 см. Процедура приємна, відчуття неначе по тобі легко проходиться пилосос. 

Ендосфера

Ще одна дуже популярна зараз процедура для тіла називається caci і розшифровується як ComputerAided Cosmetology Instrument. Це апарат з монітором, до якого під’єднуються електроди. Вона передає несильні елетричні сигнали через шкіру. Таким чином покращується текстура шкіри та її пружність. Косметолог, котрий проводить процедуру, може регулювати ступінь інтенсивності струму в різних ділянках. Процедуру потрібно проходити курсом, її ще називають нехірургічним ліфтингом. Низькочастотні мікротоки (caci) в Україні можна спробувати лише в одному місці і це салон ButterflyLondon.

Caci

Обидві процедури, як і багато інших можна спробувати в цьому салоні. Після вам запропонують чай з легендарного універмагу у Лондоні – Fortnum&Mason, заснованого ще в 1707 році.