review

Quantum satis – Joli Blush by Clarins

 

clarins

Колись я читала в одній англомовній статті про те, що деколи макіяж можна зробити одними лише рум’янами. Я не могла зрозуміти, як це, але зараз чим більше заглиблююсь в тему beauty, розумію, що таки можна. Вони роблять той природній рум’янець, який додає здорового вигляду шкірі.

 

Наприклад, у французького бренду Clarins цієї осені з’явились рум’яна Joli Blush, які роблять той самий «здоровий вигляд щік». Мій відтінок 03 cheeky rose згідно з описом є фліртовим. Не можу не погодитись. Він класно виглядає як поверх тонального чи пудри, так і без нього. Цілком можна користуватись лише ним і можна отримати відчуття того самого no makeup makeup. Особливо мені подобається наносити трохи рум’ян не лише на скули, але й на «яблука» щік. Це виглядає сучасно та дуже мило.

 

Цікаво, що незважаючи на те, що продукт по своїй суті є сухим, в нього додана олія ліщини, яка дозволяє рум’янам триматись довше. А цей неймовірний запах – легкий та приємний. Для мене він дуже паризький: вишуканий та ненав’язливий водночас. Тепер для мене Joli Blush – це точно must на кожен день!

 

 Joli Blush by Сlarins – WORDS on BEAUTY