review

Сірий кардинал – The Volume Mascara by Kevyn Aucoin

The Volume Mascara by Kevyn Aucoin – WORDS on BEAUTY

Мені дуже подобається, коли до справи беруться інсайдери, які чудово знають свою справу і створюють чудові бренди, які чудово працюють. Як у випадку з американською маркою косметики Kevyn Aucoin, засновник якої довгий час був в тіні, але робив неймовірні макіяжі зіркам Голівуду. Це саме він вигадав поняття «контуринг», задовго до Кім Кардашян. Він також розробляв beauty-продукти для відомих компаній в цій сфері. Наприклад, підкручувач для вій Shu Uemura.

Він також був першим, хто створив туш, яку можна було змивати лише теплою водою. З нею у вас ніколи не буде чорних кіл довкола очей, як це було раніше, змиваючи іншу туш. Туш Kevyn Aucoin просто відлітає чорними трубочками, контактуючи з теплою водою.

Цікаво також те, що у цього бренду туш, спеціально розроблена для маленьких очей! Вона має меншу щіточку і нею зручно підмальовувати вії, до яких складно дотягнутись.

І трохи про естетику: тюбик туші залізний, а не пластиковий, як це зазвичай буває. Інший вибір матеріалу дає інше відчуття продукту.