beauty story

Уляна Бойко, головний редактор журналу Pink

Уляна Бойко – WORDS on BEAUTY

 

Головний редактор журналу Pink Уляна Бойко – є однією з найбільш яскравих особистостей серед когорти людей своєї професії у нашій країні. Які ж секрети є запорукою її квітучого вигляду?

 

Спорт

Я все життя займаюсь спортом і це абсолютно різні види. Це ніколи не було для мене професійною стороною розвитку, але завжди це йшло в ногу з вихованням. Мої батьки – дуже спортивні люди і вони завжди в мені це культивували. На своєму прикладі скажу, що любов до активного способу життя виховується. Це рекомендація для молодих батьків: якщо Ви будете це робити, то Ваші діти також будуть робити і переймати Ваш приклад. А наше майбутнє – за здоровою нацією.

Спорт – це велика частина того, в що я справді вкладаю себе. Я зрозуміла, що це запорука хорошого здоров’ я і хорошого самопочуття.

Навіть робота в журналі: я через себе намагаюсь пропускати спортивні рубрики і заняття. Ми робимо групи Oxygen Workout, коли ми показуємо нашому читачу, що не потрібно ходити в спортзал, адже група тренерів проводить заняття на відкритому повітрі. Тобто якщо є бажання і при наявності мінімальних ресурсів, ти можеш піти і позайматись.

Тренуюсь у спортзалі вже шість років. З цих шести років тренажери і фітнес в класичному розумінні у мене були перших два роки. Потім я зрозуміла, що це, по-перше, скучно. Зараз маю наувазі себе, адже мені завжди хочеться розвивати себе. Я вважаю що ми тренуємось для того, щоб бути здоровими. Я тренуюсь для того, щоб я була витривала і не лише для того, щоб у мене було красиве тіло. Для мене спорт – це перш за все здоров’я, це хороше самопочуття, заряд сил та енергії, щоб працювати. Завдяки тренуванням я отримую дуже багато енергії.

Тому починаючи тренування у спортзалі я завжди комбінувала їх з якоюсь кардіо-нагрузкою. Це біг чи велопрогулянки – залежно від сезону. В один період я навіть ходила на танці просто для себе, щоб відчувати ритм, музику тощо. Це дуже хороше психологічне розвантаження. На додачу до всього ще було плавання – його я спробувала 4 роки тому. Чому? Для мене в якийсь момент це було складно: це ж тренування дихання і тренування витривалості на іншому рівні. Плюс освоювати середовище води – це непросто.

Ось вже два з половиною роки основна моя функціональна нагрузка в спортзалі перейшла на TRX. Деякі групи м’язів я проробляю на тренажерах. В спортзал я ходжу тричі в тиждень. Звідти завжди йду останньою, не закінчую ніколи раніше десятої вечора. Тому якщо є бажання і порив, можливості завжди знайдуться.

Також займаюсь у басейні. Після Нового Року я собі сказала, що відмовка, що у мене немає часу – не для мене і я ходжу плавати вранці. Хоча б два рази. На восьму ранку.

Previous Image
Next Image

Взимку я люблю як гірські лижі, так і бігові. Останні у нас – абсолютно непоширене явище. По-перше, це важко, потрібно змусити себе піти бігати. Бігові лижі дають дуже хорошу витривалість, функціональне навантаження. Це тренування всіх м’язів тіла: працюють руки, ноги, спина, прес. Для того, щоб бігти на лижах, потрібно докласти хороших зусиль. Це і координація. Лижі можна взяти напрокат. Є у Києві групи людей, які збираються і тренуються у Голосіївському лісі. Коли в дитинстві я це робила, мені було складно, тепер – це один з моїх улюблених видів спорту. Це не травмонебезпечний вид спорту, що робить його привабливим в очах будь-якої людини, яка раніше мало займалась спортом. Якщо почати займатись, можна отримати дуже хороші результати. Для дівчат можу сказати, що завжди коли повертаюсь після тренувань на бігових лижах, худну. Це якщо займатись щодня протягом двох тижнів. Це дуже енергозатратний вид спорту.

І бігові лижі, і плавання – вони дають можливість правильно відчувати своє тіло, збалансовано та гармонійно розвиватись. Це згідно рейтингу тих видів спорту, яким я займалась. Якщо це сайклінг, тоді буде верх відставати і потрібно для цієї частини робити додатково вправи. Те саме з бігом по бездоріжжю. Але мені здається, що коли ти вже стаєш на цю доріжку спортивного способу життя, потрібно не боятись експериментувати. Але при цьому найголовніше, відчувати свій організм і своє тіло. Це дуже індивідуальний підхід. Незавжди навіть тренер може знати, що для Вас найкраще. Потрібно приймати рішення не під впливом рекомендацій, а слухати себе.

Навіть працюючи у виданні ми пишемо статті рекомендаційного характеру і аж ніяк не безапеляційного. Тренуватись потрібно, головне – розумно до цього підходити.

Харчування

Спорт ніколи не можливий без правильного харчування, але це не дієта. Тут йдеться про баланс вживання білків, вуглеводів і клітковини. Я експериментувала над своїм організмом: і з голодуванням, і з різними дієтами. Але, скажу чесно, що крім шкоди та випробування сили волі це за собою нічого не несе. Я страждала від того, що деколи не встигала їсти – я могла цілий день пити воду чи чай. Це призводить до того, що ти дуже сильно садиш свій організм. Раз чи кілька разів на рік можна робити якісь голодування, бо це перезапускає твій організм, але радьтесь з дієтологом.

Недавно я провела на собі експеримент з детоксом – зараз є популярна система, коли тобі привозять всі соки туди, де ти знаходишся. Тобі привозять пакет і ти не думаєш ні про обіди, ні про що інше. Але я зрозуміла, що це також не всім підходить і потрібно правильно визначати для себе, коли ти це будеш робити. Якщо дні насичені фізичними нагрузками, то детокс краще перенести. Тому, що енергії буде не так багато. Це скоріше своєрідні розвантажувальні дні.

Я не їм важкого м’яса. І це не тому, що я вегетаріанка, просто в якийсь момент я вирішила, що не хочу їсти цих продуктів: яловичина, баранина, свинина. Я їм птицю – курку чи індичку, а ще рибу та морепродукти. Це було рекомендацією тренера, з яким я познайомилась. Він каже, що неможливо почувати себе добре без білків. Інакше, просто не вистачає енергії. З продуктів які я не їм і рекомендую всім виключити – це, звісно, суворий фаст фуд: смажена картопля фрі, перекуси, сухарики, чіпси. Газовані води, соки з пакетів. Я не пам’ятаю, коли я останній раз це їла і відмовилась від цього свідомо більше 12-ти років тому.

Люблю солодке, але питання, яке саме солодке їсти. У мене немає потреби в солодкому кожного дня. Якщо я хочу щось, то я собі це дозволяю. Намагаюсь не обмежувати себе, бо одразу виникає це бажання на психологічному рівні: “я хочу торт, а мені його не можна”. Колись у мене також був такий експеримент, але крім того, що ти ходиш і мрієш про їжу, ти ні до чого не приходиш.

Якщо у будь-якої людини витрата калорій перебільшує споживання, то вона ніколи не погладшає. Якщо зранку ти на тренуванні, вдень працюєш і можеш з’їсти білкову їжу, трохи вуглеводів, клітковину, тоді не буде ефекту, що тебе розносить від звичайної їжі.

В такій формі, як я зараз, це для мене без особливих зусиль. Все те, що я роблю, це мій звичний спосіб життя. Я не змушую себе ні тренуватись , ні вживати здорову їжу. Але я акцентую увагу, що я не модель, якій потрібно працювати за рахунок своєї зовнішності. Якщо у людини інші цілі і ти працюєш у системі, коли у тебе чітко фіксовані параметри, то ти не можеш дозволити такої свободи навіть у таких побутових речах.

Ми всі грамотні люди і всі повинні читати склад того, що ми їмо. Тому потрібно мінімізувати ті всі шкідливі добавки. Зараз є багато домашніх виробництв цукерок і випічки, які є корисними. Я думаю, якщо тут розумно підходити до справи і обрати правильне солодке, яке буде живити мозок і додавати “блиску в очах”, то не потрібно від цього відмовлятись. Я знаю, як це, коли ти сидиш і тиждень не їв вуглеводів і глюкози і тобі жити не хочеться. Настрій поганий і довкола всі страждають. У нас в редакції на редколегіях може бути пиріг чи цукерки незважаючи на те, що ми працюємо у жіночому глянці. Чи то хочеться підбадьорити себе таким способом, але чи потрібно це виключати повністю? Можливо, колись я до цього прийду. Але наразі намагаюсь харчуватись дуже збалансовано і не ставити себе в жорсткі рамки. Всеодно люди зриваються і отримують розлади, які ведуть до депресії. Заради чого? У нас і так зараз складне життя у нашій країні.

Намагаюсь слідкувати за тим, скільки води випиваю на день. Це все ж дуже добре впливає на метаболізм. Я намагаюсь вживати півтора літри на день мінімум. Особливо влітку це дуже важливо, бо інакше відчуваєш втому значно швидше, ніж в іншу пору року чи без води.

Beauty

У повсякденному житті ходжу без косметики. Рідко роблю яскраві макіяжі. Для мене найважливіше, щоб у мене були красиві брови і шкіра.

Я – за те, щоб зовнішність була максимально природня. Кожна людина – індивідуальна. Якщо ти доглянута і можеш себе красиво подати, то з будь-якою зовнішністю можна попрацювати і підкреслити себе. Не потрібно робити радикальних процедур, якщо це не фізіологічна проблема чи недолік. Чим довше зможете зберігати свою природню красу і підкреслювати свої риси обличчя, тим краще Ви будете виглядати. Навіть на фото. Нехай будуть тонкі губи чи неідеальний ніс, але в цьому буде родзинка. Але якщо всі стають ідеально-однаковими, це незавжди красиво, як люди собі думають. Можливо, це надає їм впевненості.

Мені зараз дуже подобається чілка. Але я не впевнена, чи буду я кожного дня випрямляти її, адже моє волосся кучеряве. Мені дуже подобається рекламний макет Chloe, на якому дівчата невимушено-елегантні. І кожного разу, коли хочу її зробити, думаю, що стримаюсь і перетерплю.

Я дуже обережна людина щодо експериментів над своєю зовнішністю. Колір мого волосся досі природній. Я ніколи не фарбую фолосся та не роблю мелірування. Розумію, що якщо хоч раз зміню свій колір, він ніколи не буде таким, як був. Коли приходжу у будь-який салон, мій колір завжди хвалять.

Звісно, можна сумніватись, що твоя зовнішність не ідеальна. З’являється омбре і тобі хочеться наче вигорівшого на сонці волосся. Завжди потрібно думати, піддаватись на це, чи ні. Хоче деякі люди за рахунок таких експериментів роблять свою зовнішність красивіше, яскравіше і як наслідок цього краще виглядають.

Чим довше у мене буде можливість зберігати природність своєї зовнішності на належному рівні, що це буде правильно і красиво, я буду це робити. Спочатку ти не так це цінуєш, а чим старшою ти стаєш, більше спостерігаєш за людьми і більше це цінуєш. В моєму колі багато хто у молодому віці почав щось робити із своєю зовнішністю. Потім я дивилась на те, як вони ходили з незрозумілими кольоровими пасмами, страждали і виводили їх. Моя ж старша сестра та мама мене зупиняли та дуже м’яко казали: “Ну ти подумай, потрібно тобі це чи ні?”.

Обличчя

Дивлячись на мене, складно подумати, що мені, для того, щоб підтримувати мою шкіру у хорошому стані, потрібно дотримуватись суворих умов. Довгий час я страждала від того, що в мене була дуже проблемна шкіра. Зараз у мене вся косметика по догляду – лікувальна професійна Наприклад, DMK, Swissclinical, Maria Galland. Це такі некомерційні бренди, які допомагають з конкретною проблемою шкіри. У мене є косметолог, з якою я консультуюсь по всім напрямам і яка мені допомагає гарно виглядати. Це важливий аспект для дівчини, щоб на певному моменті не перейти на важку артилерію у вигляді ін’єкцій. Тому якщо Ви підручними засобами постараєтесь продовжити свою молодість на довгі роки, це добре. Мені дуже пощастило, що я смаглява. Це – гени і це нівелює велику кількість проблем, які є у тих дівчат, у кого більш світлий типаж. Якби у мене була світла шкіра, всі б дефекти були більш помітні.

Брови

Брови, на мою думку, це те, що робить все обличчя. Я рідко фарбую очі, рідко наношу туш. З бровами мені теж пощастило: вони і ростуть добре – я не купую спеціальні засоби для росту. Я їх не зіпсувала. Мені вистачило розуму зрозуміти, що якщо у мене будуть красиві брови, то я можу не фарбуватись в принципі.

Років шість тому половина моїх знайомих сміялись з мене, адже тоді були в моді зовсім інші брови. Мене питали: “Для чого мені це потрібно?”, “Це жахливо”. Причому говорили це не в обличчя, а за спиною. Мені це не створювало незручності і я зловила себе на думці, що незавжди потрібно піддаватись трендам, але ще і дивитись на себе в дзеркало. Не всі тренди можна застосувати до своєї зовнішності.

Мені подобається, коли рівний тон обличчя, красиві брови і можна також нанести яскраву помаду. Це такий макіяж, який я застосовую, якщо я хочу виглядати яскравіше, ніж в повсякденному житті.

А так я не люблю розтушовки тіней на очах. Це додає років. Такий макіяж можна використовувати лише на зйомках. Коли є камера. Наші дівчата часто застосовують це у звичайному житті, коли ти проходиш у якийсь банк і на тебе дивиться особа з бойовим мейк-апом. Мені здається, це занадто. Потрібно все ж більш м’яко підкреслювати свою зовнішність.

Деколи приходиш до візажиста, з яким працюєш вперше….. Я просто більше не піду до цього візажиста, якщо мені не сподобається те, що я побачу у дзеркалі. Я не конфліктна людина і розумію, що ти ніколи не переконаєш його у своєму баченні прекрасного, лише зіпсуєш настрій. Тому простіше мовчки зробити висновок, або ж не експериментувати.

Багато зірок, з якими ми працюємо у журналі, питають, з якими візажистами ми працюємо. Я цілком довіряю своїй команді. Можу після нанесення макіяжу встати і навіть не дивитись на себе у дзеркало. У цих візажистів є смак і є розуміння прекрасного. Більшість зірок, яких ми знімали, всі були задоволені тією роботою, яку ми робили. Це важливо. Вони ж так делікатно відносяться того, як виглядають, що для них важливо, щоб їх банально не зіпсували.

Кожного разу, коли я йду на корекцію брів, навіть зважаючи на те, що я ходжу до цього майстра вже не перший рік, я всеодно слідкую за тим, як вона це робить. У кожної людини бувають щасливі і нещасливі дні, буває по-різному падає світло. Для мене брови – єдине принципове питання у моїй зовнішності. Якщо у мене брови акуратні і такі, як мені подобаються, я тоді буду себе почувати комфортно і впевнено. Корекцію я роблю раз на два-три тижні. Можу робити і частіше, адже брови ростуть дуже швидко.

Щодо татуажа брів, потрібно заборонити цю послугу взагалі. Я не зустрічала жодної людини, якій би це пасувало. Згодом люди, які це зробили, дуже шкодують.

Волосся

Завдяки стилісту, котрий з нами працює, Максиму Кайді, відкрила для себе нову марку по догляду за волоссям – Oribe. Косметика синтетична американська, дуже добре підходить для мого волосся, яке я часто вкладаю. Я незавжди хочу ходити з своїм хвилястим волоссям, як і будь-яка людина, яка має волосся, котре в’ється. До того, як користуватись цією маркою я перепробувала все на світі: і японські шампуні, і label.m – шампунь, котрий досить дорогий і дає хороший ефект для природного волосся.

Намагаюсь в домашніх умовах робити олійну маску перед миттям голови раз на два тижні. У мене є одна індійська аюрведична олія, яку друзі мені привезли зовсім недавно. Ти ходиш з нею півгодини, щоб живити волосся перед миттям.

Завжди користуюсь захисними засобами для укладки навіть перед тим, як сушити феном. Так як ходжу на плавання і мені доводиться часто мити голову, бо я раз на два дні ходжу на тренування.

Декоративна косметика

У бренда Smashbox є чудові олівці для брів Brow Tech to Go.

Класна марка туші, а ще гелей для брів Eyeko. Я випадково відкрила для себе цю марку, коли була в Лондоні в прес-турі. Просто проходила повз вітрину і звернула увагу на незвичний тюбик. Це була найкраща туш, яку я використовувала: вона зовсім не осипається, але у нас її не так легко купити.

Ще серед тушей мені подобається DiorShow – у них такий класний пензлик. Навіть мої неслухняні вії вона змінює на краще.

Я відкрила для себе дуже зручну косметику Ellis Faas – продукти цієї марки зручно брати у поїздки. В них є тональний крем, досить щільний, але він не сушить шкіру і не забиває пори. Я – дуже до цього чутлива. Тональний крем цього бренду виглядає як тюбик, у якому змінюються патрони.

Ще є хороші тональні креми – Face Fabric Foundation SPF 12 від Giorgio Armani. Вони дають рівний колір обличчя, якщо потрібно піти на якусь подію. Можна також використовувати на щодень, адже він легкий по текстурі і не забиває пори.

Уляна Бойко – WORDS on BEAUTY

Є також весела косметика Benefit – у них є чудовий коректор під очі Fake up Undereye у вигляді помади із зволожуючим олівцем.

Я напевно нікому не відкрию Америку зараз, але два роки назад я знайшла для себе матову червону помаду Millebaci by Nouba. Відтінок номер 7. Ми брали її для тесту в редакцію і у нас просто всі ходили і носили цю помаду. Унікальність цього відтінка в тому, що він пасує абсолютно всім.

Зараз з’явилась косметика Nyx – у них величезна палітра помад, трендові кольори, різні текстури. В останній час використовую багато їхніх відтінків.

Особлива моя пристрасть – лаки для нігтів.

Тіло

Щодо догляду за тілом, я не системна в цьому плані людина. У мене несуха шкіра і я користуюсь зволожуючими кремами після плавання. Почала привчати себе, адже після басейну шкіра сушиться. Олії в посвякденному житті – досить важкі, адже можуть бруднити одяг. Якщо це не суха олія.

Я дуже люблю скраби для тіла, причому деякі з грубою текстурою. У L’Occitane є крутий соляний скраб Verbena body salt scrub. Люблю брати їх з собою, якщо ходжу в сауну. Колись мені сказали, що щоб була хороша шкіра, хоча б раз на тиждень користуватись скрабом для тіла, я це запам’ятала і дотримуюсь цього. Що мені подобається в скрабах, після них, особливо в тому, що від L’Occitane, не потрібно наносити на шкіру більше нічого. Тому два в одному, наче і очищуєш шкіру, але і одночасно живиш її.

Мені побаються креми Body Butter від Bodyshop. У них неперевершені аромати. Мені дуже подобаються всі креми, які вони роблять. Особливо кокосовий.

Я захоплююсь тими дівчатами, які пам’ятають і про крем для рук і для ніг, і все це використовують. Я іноді ловлю себе на думці, що я забуваю це робити. Чесно. Я напевно все якісь більш важливі речі можу для себе зафіксувати, що стосується зовнішності. Для мене важлива акуратність перш за все. А стосовно того, наскільки трендовий цей колір лаку для нігтів чи ні… Я часто ходжу взагалі з лаком молочного відтінку, котрий максимально природньо виглядає. Експерименти бувають влітку.

Парфуми

Я – фанат парфумерії і дуже відчуваю запахи. Для мене це, напевно, один з найбільш важливих моментів. Я асоціюю людей з конкретними парфумами і можу навіть деколи їх визначати.

Люблю нішову парфумерію. Їх аромат розкривається на тілі справді по-різному. Три-чотири роки тому я для себе відкрила парфуми Van Cleef&Arpels з їх нішової лінійки Collection Extraordinaire Orchidee Vanille. Цей аромат я ношу вже дуже довгий час. Я вже його не відчуваю на собі. Скільки я не намагалась експериментувати з різними іншими альтернативами, все ж я повертаюсь до того, що він – найкращий для мене. Відчуваю, що без нього нікуди. У мене є ще кілька парфумів, які мені дуже подобаються: Beladonna by MOR, Accroche-Coeur by Galimard, Hermessence Ambre Narguile by Hermes.

Я легко можу підібрати парфуми близькій людині і собі. А ось мені підібрати – дуже складно. Я б не рекомендувала робити цього: дарувати комусь парфуми. Я рідко використовую подаровані парфуми. Все ж це дуже індивідуально. У нас прийняті подібні подарунки, але потрібно пам’ятати, що це дуже непроста історія.