review

Квіткова вода

Відомий французький бренд Yves Rocher випустив незвичну лінійку – це квіткові води. Їх можна розпилювиати на обличчя чи волосся. Вони подібні на місти, але назва «квіткова вода» для мене більш поетична. 

Отож, квіткові води виробляються шляхом парової дистиляції, яка дозволяє зберегти всі корисні властивості рослин. Вода не розбавляється та складається з інгредієнтів натурального походження (всі рослини бренд вирощує у себе у Франції в регіоні Бретань). Звісно, жодних ароматизаторів. 

Квіткова вода з волошкою для контуру очей тонізує шкіру довкола очей та знімає набряки у цій зоні. Потрібно нанести на ватний диск та протерти шкіру довкола очей. 

Квіткова вода з ромашкою для чутливої шкіри повертає їй відчуття комфорту. Можна наносити на волосся для сяяння. Доречі, саме такий лайфхак турецьких жінок, котрі користуються ромашковою водою влітку для покращення вигляду свого волосся. 

Квіткова вода з м’ятою підійде для освіження обличчя. Вона працює як тонік та підійде для завершення зняття макіяжу. Можна розпиляти на обличчя вранці чи ввечері (не забудьте закрити очі), або ж наносити на ватний диск та протирати шкіру. Кому як подобається. 

Як на мене, такий тип засобів – ідеальний для літа, коли хочеться легких текстур та свіжості, а ще натуральності. Засоби агендерні – підійдуть як для жінок, так і для чоловіків.