Мене звати Оленка Мартинюк. Я – журналіст і спеціалізуюсь на темах моди.

Мені завжди було цікаво, як жінки, котрі гарно виглядають, доглядають за собою – кожна з них має свої правила, які часто можуть бути дуже простими, або й ні.

І зараз на хвилі піднесення інтересу до здорового способу життя та правильного харчування я вирішила зробити сайт з історіями різних жінок про те, як вони доглядають за собою, харчуються, фарбуються – тобто про всі ті речі, які сукупно і відображають те, як вони виглядають в принципі. Звідси й назва сайту)

Серед героїнь – публічні і непублічні люди. Сподіваюся, ці інтерв’ю стануть корисними іншим дівчатам, а, можливо, й будуть мотивувати зайнятись собою.

Трохи про мене:

Cвій шлях у сфері моди починала у витоків легендарної телепередачі “Тиждень моди з Дар’єю Шаповаловою”, з якою з 2008-го по 2011 рік щосезонно подорожувала по головним тижням моди світу: Нью-йорк, Лондон, Мілан та Париж. Саме там познайомилась з ключовими персонажами індустрії.

Згодом почала працювати fashion-оглядачем в українській версії журналу Marie Claire. Саме тоді робила сюжети про моду для телепрограми “Підйом та Новому каналі”. Також саме тоді ініціювала створення своєї щоденної радіо-передачі про моду Fashion Time на Gala-radio.

Наразі я – контриб’ютор Vogue Ukraine, Harper’s Bazaar Ukraine, Elle Ukraine, pravda.com.ua (розділ “Життя”), також Glamour Poland та британського академічного видання про моду Critical Studies in Men’s Fashion.

Читаю лекції про моду: як запрошений лектор у проектах Ukrainian Fashion Week, Kyiv Academy of Media Arts, на міждисциплінарних конференціях в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка. Також у Kiev Fashion Institute та у лекторії Fast Fashion Educate при Київському Національному Університеті Технологій і Дизайну. Я є почесним гостем тижня моди у Лісабоні та Лодзі (Польща).

З 2017 читаю свій курс з fashion-медіа у Києво-Могилянській Академії.

У 2019 вийшла моя книга “Хочу в fashion”. Вона про те, як працювати у сфері моди. Це практичний порадник для тих, хто хотів би працювати у сфері моди.

З 2019 по червень 2021 року я працювала beauty-редактором журналу Officiel Україна.

Зараз я є fashion-куратором у телеграм-каналі #sixarticles, заснованому заступником виконавчого директора в Україні у Міжнародному Валютному Фонді Владиславом Рашкованом. Цей канал об’єднав понад 30 найвпливовіших експертів України з різних галузей від геополітики до культури.