beauty story

Аврора Сліванські, ароматерапевт

Аврора Сліванські – WORDS on BEAUTY

 

Дружина французького дипломата, котра подорожує по світу та захоплюється ароматерапією, має трьох дітей. Нам було цікаво дізнатись її секрети краси, адже у неї, як у француженки, їх немало.

 

Ароматерапія

Коли я народила свою першу дитину я не хотіла лікувати її традиційними ліками, в яких багато хімії. Тому я шукала природні ліки і багато читала про ароматерапію. Однак, потім вирішила лікувати дітей і традиційними ліками, а ще застосовувати ароматерапію. Після народження третьої дитини я вирішила повністю перейти на ароматерапію, так як я просто не могла лікувати доньку традиційними ліками.

Зараз я хочу стати професійним ароматерапевтом: вивчаю цю дисципліну дистанційно в бельгійській Wellness School і сподіваюсь в кінці року отримати сертифікацію та практикувати. Я беру уроки по скайпу і навіть буду здавати екзамен по скайпу. Дуже зручно! Коли я повернусь до Франції, то хочу продовжувати навчання.

Зараз я консультую французькі сім’ї, котрі живуть у Києві.

Моя улюблена олія – з камфорного лавра. Вона дуже сильна і вживається для того, щоб активізувати природній захист організму. Можна додавати одну краплю цієї олії в їжу і все. Вчора я так вилікувала свого чоловіка, який почав простуджуватись. Ввечері додала в його їжу краплю олії камфорного лавра і на ранок коханий був здоровий. Також ефірними оліями лікую зубний біль. Так і лікую свою сім’ю.

З ароматерапією потрібно бути дуже обережним. По-перше, точно дотримуватись дозування. Адже часто вистачає лише однієї краплі. Якщо перестаратись, можна отримати опік чи алергію. Звісно, це стосується не всіх аромаолій. В ароматерапії є навіть суміші для дітей – вони не такі сильні.

Важливо зазначити, що існує багато підробок на ефірні олії і вони дуже небезпечні для здоров’я. Різницю можна відчути на запах. На етикетці правильної олії має бути зазначена латинська назва рослини, а також частина, з якої була зроблена витяжка. Ну а підробки можна використовувати для миття підлоги, наприклад. Доречі, у Франції також є підробки, але в наших аптеках їх ніколи не зустрінеш.

Коли хворію для лікування я використовую тільки ефірні олії.

Аврора Сліванські – WORDS on BEAUTY

Спорт

Займаюсь тайським боксом тричі на тиждень вже 5 років. Почала на Філіппінах, де раніше жила. Це дуже весело і трохи боляче. Мій чоловік вже довгий час практикує англійський бокс. Тайським він почав займатись також на Філіпінах – це він покликав мене на тренування.

Харчування

Я намагаюсь їсти свіжі фрукти та овочі. Небагато м’яса.

Я не вживаю молочне, так як це погано для циркуляції крові. Я так люблю сири, але не їм їх з вищезазначених причин. Однак, мої діти їдять молочне, звісно. Вважаю, що це добре лише для дітей.

Догляд за обличчям

Ефірні олії по догляду за обличчям я використовую лише додаючи в нічний крем. Адже запах дуже сильний. Додаю геранієву олію. Частота – раз чи два на тиждень.

Використовую крем французького бренду Garancia – там лише рослинні компоненти. В них може бути, наприклад, крем з помідором. Я привожу його з Франції.

Для очищення ввечері я використовую міцелярну воду Nivea.

Я сама роблю скраб. Адже все потрібне є у фруктах, меленій каві. Плюс мед та ківі. Змішую його раз на тиждень приблизно.

Декоративна косметика

Мій тональний крем – Clinique. Я також фарбую очі: це підводка та туш. Для губ Labello.

Догляд за тілом

Для тіла використовую кавовий скраб.

Догляд за волоссям

Я купую органічні українські шампуні марки Syoss.

Використовую кокосову чи оливкову олію перед тим, як мити голову раз на місяць.

Парфуми

Я ношу один аромат з 18-ти років – Tocade by Rochas. Це один, а інший Miracle від Lancome. Мені здається, що коли ти змінюєш парфуми, то міняєш себе.