beauty story

Романна Пастирська, маркетолог та інфлуенсер

Інстаграм Романни здається взірцевим. Це красиві фото речей, людей, міста. І вона обожнює Париж.Було цікаво поспілкуватись як ця львів’янка створює красу в своєму житті. 

Харчування 

І в харчуванні, і в житті намагаюсь дотримуватись балансу. Я ні в чому собі не відмовляю. Вважаю, що все в житті має давати насолоду. Тому якщо умовний бургер приносить насолоду, це прекрасно. Але якщо бургер був на вихідних, то він не буде в найближчі кілька тижнів. Я намагаюсь берегти баланс між тим, що приносить насолоду, але може трошки нашкодити та між тим, що є чисто корисним. Можливо, можна навчити себе любити те, що є апріорі корисним і тоді не доведеться роз’єднуватись між тим, що хочеться і що треба? 

Я дуже люблю найпростішу їжу з мінімумом обробки. І сир з вином – це святе. Десерти рідше.

Для мене сир з вином – це дуже добрий десерт. 

Я б скоріше обрала десерт, якщо це десь в кафе і це якийсь новий цікавий досвід, щось цікаве спробувати. 

Спорт 

Спортом-спортом я не займаюсь, але я люблю бігати. Це була моя літня активність і це був мій спосіб прийти до себе після ковіду, щоб краще розпрацювати дихання. Я зрештою втягнулась і тепер маю таке захоплення. Це такий спосіб розвантажити голову та переключитись в емоційному плані. Живу коло парку і на вихідних бігаю. Шкода мати парк коло дому і його не використовувати. 

Догляд за обличчям 

Стараюсь не ман’ячити в тому плані, але разом з тим подобатись собі в дзеркалі, щоб в мене не було ніяких претензій.

Я дуже люблю Францію і мене моя мама з підліткового віку туди вивозила влітку. Відтоді я запам’ятала, що класний догляд – це французький аптечний догляд. Такі бренди як Bioderma, Vichy напевно повністю заповнюють мою потребу в доглядовій косметиці в плані очищення та зволоження. 

Намагаюсь берегти баланс і не піддаватись заклику, що потрібно купити купу всього на ранок і купу всього на вечір і ще на ніч накласти. Але при тому доглядати за собою. 

Косметолога відвідую рідко. Це коли мені сумно, коли потрібно, щоб гормони викинути, то піду зроблю масочку чи на масаж. 

Мене дуже втомлює великий вибір і коли знаходжу щось класне, буду його триматись роками. Мені подобається, що це не займає багато мого часу. 

Декоративна косметика 

Люблю дивитись на яскравий виразний макіяж на інших. На перших курсах в мене було кілька зйомок і мені наклали дуже багато макіяжу і я зрозуміла, що мені не подобається так ходити. Мені хочеться почуватись абсолютно вільно. Не хочу, щоб вдома я була одна, а ось вийшла в люди – і в мене з’являється ще один додатковий шар на шкірі.

В мене є свій мінімум в макіяжі. Дуже люблю червону помаду. Маю багато різних відтінків. З грубшого воно все на мені виглядає однаково. Це мій спосіб підняти собі настрій, а ще варіант, коли немає багато часу заморочуватись. Відчуваю, що це моє.

Подобаюсь собі з червоними губами, а з яскравими очима напевно не дуже. 

Мені подобаються помади Yves Saint Laurent через їхній прикольний дизайн. Рум’яна Chanel в мене вже цілу вічність. 

Мені подобається, коли в мене небагато речей, але вони якісні. Люблю, коли небагато речей займають мій простір і думки. Хочеться обрати щось класне і якісне, жити з ним довго і знати, що воно не підведе. Це також стосується і косметики. 

Догляд за волоссям 

В свій час я багато експериментувала з волоссям. Була яскрава блондинка, був відтінок темний шоколад, була руда. Зараз зупинилась на русявому блонді. Маю класного спеціаліста у Львові. Але ходжу рідко, бо маю таке фарбування, яке коли відростає, то на будь-якому етапі гарно виглядає. Ніби так і має бути і перехід виглядає природньо. 

Мені подобається бути блондинкою, бо з моїм природнім кольором волосся – це не зовсім я.

Через те, що я фарбована, підтримую стан волосся всілякими олійками. Давно я зробила запас арганової олії Fragonard. Вони також випускають парфуми, але є ще олійки. І мені страшно сподобався запах і я вирішила – хай буде! Її можна використовувати як маску на ніч, або нанести на кінчики. Вона підживлює волосся. 

Я завжди шукаю аптечні бренди, і у випадку догляду за волоссям також. Зараз у мене засоби Apivita. 

Догляд за тілом 

Цього року коли бігала по району, випадково натрапила на масажний салон. Я люблю класні місця, але немодні, ті, які непопсові. Для мене масаж – це більше не для того, щоб бачити якийсь результат, а: «ой, мені щось сумно стало і хочеться класних емоцій». 

Парфуми 

Я страшенно люблю все, що пов’язано з парфумами. Я люблю людей, які класно пахнуть. Завжди на це реагую. Я чутлива до запахів. Я б хотіла мати свою колекцію парфумів і я вже на цьому шляху: маю приблизно 12 ароматів. Є багато Montale, який я купила, коли ще не було безвізу. Тоді не думала, що згодом купувати аромати можна буде простіше, онлайн. 

Для мене важливо, щоб запахи асоціювались з певним досвідом, або нагадували про якусь локацію чи історію. 

Я не дуже люблю щось, що є масово популярне. Мені здається, що воно тоді знецінене, навіть якщо воно класне по своїй суті. Але в мене є Soleil Blanc – Tom Ford. Вони в мене є тому, що коли я відпочивала в Ніцці, всі ним пахнули постійно. Тому коли користуюсь цим ароматом, згадую найкращу відпустку в житті. Це прекрасні асоціації. Цей аромат не мав би для мене такої асоціації, якби не ця відпустка. 

Або в мене є улюблений бренд Le Labo з ароматом Another 13. В них розкішні магазини та комунікація. Доречі, на локації їхнього паризького магазину раніше також знаходився парфюмерний магазин. Я просто хотіла мати щось від цього бренду. Коли ви купуєте щось у них, на друкарській машинці друкують ваше ім’я та прізвище. А я маркетолог, який купився на маркетологічні уловки. Я обрала парфуми за назвою, бо моє улюблене число – 13. Коли почала ними користуватись, виявилось, що це найбільш розкішний аромат, з яким я коли-небудь стикалась. Для мене важливо мати таку історію. 

Про любов до Франції 

З дитинства люблю Францію, її кіно та літературу. Цю любов привила мені мама. Колись не було багато способів вивчати щось про цю країну, але був Taschen. Моя мама зібрала колекцію таких книг. Тоді це виглядало як зовсім інший світ і це зачаровувало. 

Францію люблю, бо це сильний підлітковий досвід. А це завжди справляє сильне враження. 

Жінка любить очима. Якщо воно гарне, а у Франції все гарне, то воно притягує. Плюс мені подобається їхнє вміння насолоджуватись життям. Це про їжу в тому числі.

Можна сприймати їжу як паливо, а можна як джерело насолоди. 

Ще мені подобається їхня легкість. Там набагато менше заморочуються. Я не знецінюю те, що в нас є в Україні і я ніколи не виберу жодну іншу країну, але є якісь речі у Франції, які мені хочеться почерпнути.