beauty story

Ірина Озимок, очільниця International Mayors Summit

Iryna Ozymok

Ірина Озимок працює в американському фонді, часто з’являється в пресі та на публічних заходах. В нашому інтерв’ю зізналась, що природній макіяж додає впевненості і це важлива теза про те, коли міра – це надважливо.  

Харчування

Я трошечки живу за Соколовою. В мене є тільки кілька правил. Фрукти я їм тільки до обіду. Мені так краще. Я не їм десертів після їжі і я не їм молочки. Так вже 4-5 років відколи познайомилась з нутріціологом Оксаною Соколовою.

Але я допускаю порушення цих правил: можу з’їсти тістечко, або не можу відмовитись від свіжого хліба з маслом. 

Коли працювала в офісі full time, то на день народження люди приносили тортики, я їх не брала. Якщо це входить в звичку, то тебе навіть не тягне. Зараз у суспільства з’являється все більше є поваги до звичок людей і до їхніх обмежень. Сьогодні я на дні народженні пила воду з келиха. На Західній Україні тебе будуть питати, що не так, а в більш глобальному середовищі цього все менше.

Коли холодно, не можу пити стільки води, скільки потрібно.

Я не п’ю каву, ніколи її не любила. Вона мені несмачна. Я фанат різних чаїв та матча.

Спорт

Я ніколи не доводила якийсь спорт до кінця: трошки тим позаймалась, трошки тим. 

Колись я ходила на TRX в клуб і коли настало літо і вже не хотілось займатись спортом в приміщенні, ми з чоловіком купили петлі і почали возити їх з собою в подорожі. На пляжі в Маямі TRX навіть не такий важкий. Коли приїхали з подорожі, я вирішила підключити колег і зробити такий собі TRX-клуб. Я заїжджала за всіма, була «тренеркою». Бо коли ти ще комусь обіцяєш, то вже не можеш схалявити. Все закінчилось, коли я завагітніла, але я планую повернутись до цього.

Найважливішим у моєму житті було плавання. Здається, що це індивідуальний спорт. Але у групі ти підтягуєшся один до одного. Ми зрозуміли, що спорт без цілі не цікавий. Одна справа, що ти хочеш скинути кілька кіло, інша, якщо ти хочеш брати участь у змаганнях. Також спортивний туризм – це дуже класно. У тебе завжди буде компанія. Зараз я не уявляю як я перепливла Босфор, це було всього через 6 місяців після того, як я навчилась плавати. До того вміла плавати лише на спині. Зараз я б хотіла, щоб це був наш сімейний спорт.

Догляд за обличчям 

Почала ходити до косметолога в 34 роки і зрозуміла, що це страшно дорого. Але якщо я 34 роки на цьому економила, то зараз варто в це інвестувати. В косметолога роблю інтенсивне зволоження, трохи масажу, неагресивні пілінги. 

У мене косметика, яку мені рекомендує моя косметолог, переважно від бренду Meder. Маю засоби для очищення, зволоження, сироватку та маски. Якщо не встигаю потрапити до косметолога, то раз на тиждень роблю маски. Я мало цьому приділяю часу, якщо чесно, водночас не хочу робити ніяких хірургічних чи ін’єкційних втручань. 

Коли я вже рік ходила до косметолога, то спитала в чоловіка, чи бачить зміни. Він сказав, що ні, а я думаю, що, це і плюс, що нічого не змінилось на гірше. Може, якісь процеси, які б швидше відбувались, тепер проходять не так стрімко.

Моя косметолог навчила мене захищати шкіру від сонця. Маю санскрін від бренду Koko. 

Декоративна косметика

Моє основне завдання зробити мейк-ап дуже швидко, щоб не витрачати на це багато часу. Я буваю схожа на Бріджет Джонс, яка робила мейк-ап в машині в темноті і потім вийшла з неї і така: «Опа, це я?». 

Я зараз знайшла дівчинку, яка робить макіяж, який мені пасує. Я прошу її навчити мене робити макіяж самій. 

Я не виходжу без мейк-апу. Вважаю, що зовнішній вигляд, мейк-ап, одяг – це про впевненість жінки в собі.

Коли я собі подобаюсь, я ретранслюю цю впевненість. Це в роботі проявляється, в спорті, в досягненнях. 

Для мене важливо, щоб у макіяжі не було переборщування. До речі, я збираюсь швидше, ніж мій чоловік.

Макіяж – це момент підкреслення чогось, що є в мене гарним. 

Я не користуюсь помадою, крім червоної, але вона не на щодень. Мені здається, що різні відтінки помад виглядають дуже штучно. Все почалось з того, що я не хотіла, щоб помада залишалась на хлопці, з яким я зустрічалась. Тому помадою не користуюсь.

Вважаю, що найбільш гарне на жіночому обличчі – це скули. І це те, що в мене є, як мені здається і я роблю на цьому акцент. Також на очі. 

Трохи підмальовую брови. Не ламіную. 

Тіні в мене є завжди, бо без них в мене питають, чи я не виспалась (всміхається). Плюс в мене нависаюча повіка, тож тіні візуально відкривають очі трохи більше. У мене тіні в сіро-коричневих відтінках.

Мені подобається макіяж, який виглядає природньо, такий собі макіяж без макіяжу.

В макіяжі мені не подобається, коли зміни на обличчі впізнаються. Мені здається, що всі це помічають в мені і я тоді несправжня до людей. Якщо природній макіяж потрібен для впевненості, то занадто багато макіяжу показує невпевненість, коли треба все маскувати. 

Догляд за волоссям 

Мені несоромно про це казати, але я вперше пофарбувала волосся вимушено в 22 роки, бо в мене була сивина. Я тоді плакала в перукарні, бо мені дуже подобався мій колір волосся, який по суті дуже схожий на той, який у мене зараз. Потім я змирилась і так як кожних 3,5 тижні треба фарбуватись, я знайшла фахівця-колориста, чиїх інструкцій я дотримуюсь. Вона мені підбирає засоби, які час-від-часу треба змінювати, щоб не було звикання. Зараз у мене Davines лінійка Oi. 

Я відношусь до тих дівчат, які псують волосся всіляками прасочками, витягуваннями. Тепер я знаю, що є термозахист, який надзвичайно важливий. 

Раніше в мене був шампунь l’Oreal для блондинок саме тому, що там були хороші компоненти саме для відновлення волосся. 

Якщо хочеш гарне волосся, вагітність тому сприяє (усміхається). Воно росте швидко, воно гарне та густе. Але тільки починається годування, дуже випадає. Лікарі казали, що цей період треба просто перечекати, всього якихось 2 роки. 

Волоссям я не нехтую. Для жінки це важлива складова її краси. 

Я рідко щось змінюю у своїй зачісці, але воно так любить влягтись по-різному, що я часто отримую питання: «Ти підстриглась?» 

Коли в чоловіків з’являється сивина, це додає стилю, сексуальності, харизми. Особливо на скронях. А в жінок – це якийсь сором. Така вона – гендерна несправедливість. 

Догляд за тілом 

Я не п’ю каву, але роблю скраб з кави та меду. Це дешево обходиться. Був період, коли ми змагались, хто бере кавовий жмих з кавоварки додому з офісу. Було багато бажаючих серед дівчат. Роблю скраб, коли мені хочеться. 

Спробувала сухий масаж – також сподобався. 

З виробництва зняли олійку для тіла Stretch Mark Intensive Repair Oil від Shea Moisture, яка мені дуже подобалась. Вона від розтяжок з олією ши. Якби можна було закупити відрами, я б це зробила. 

З народженням дитини я по-іншому почала ставитись до того, що я наношу на своє тіло. Читаю, наскільки у засобів хімічний склад. Ми підібрали нешкідливі креми для малого. Купуємо великі банки і користуємось своєю сім’єю. Наприклад, цим – Emolient cream від A-derma.

Також мій косметолог порадила мені крем для тіла з шиммером Golden Shimmer Body Balm від MariaGalland. Він відрізу додає відчуття святковості.

Я відкрила для себе тайський масаж. У них зовсім інше ставлення до тіла. Ці тайки знають все про тортури (сміється), знають де найбільш болючі точки. Вони тебе крутять, все хрустить. Тайський масаж можна проводити двом одночасно. Я вже почала і маму водити, і друзям радила. У нас сидячий спосіб життя, шия постійно зігнута і якщо робити такий масаж регулярно, то він приводить тіло в тонус і ти по-іншому його відчуваєш. Намагаюсь відвідувати такий масаж раз на тиждень. 

Жінка найбільш приваблива тоді, коли вона себе любить. Важливо бути в гармонії з собою. В кожного є свої родзинки (на жаль, мало хто про них знає), і необов’язково відповідати стандартам краси, які промотуються в соціальних мережах. 

Зізнаюсь, що мій улюблений стан – це вагітність, бо це єдиний період, коли можна ходити в обтягуючих сукнях і не комплексувати – бо в мене ніколи не було крутого пресу. Сподіваюсь, колись буде! 

Парфуми

Мій критерій вибору парфумів схожий до вибору одягу: у мене немає брендових речей, які впізнавані. Всі одразу знають ціну таких речей і незважаючи на те, що це люкс, одна й та ж річ є багато в кого. Мені подобається щось ексклюзивне. 

Я привезла мамі Chanel No. 5 із Франції із першої поїздки закордон ,і як на мене, він смердів – я не зрозуміла, за що його хвалять. 

З моїм чоловіком маємо такий меседж – «любов зі смаком манго». Цей напис є і на обручках. На весілля він мені подарував парфуми зі смаком манго – їх розробили лише для мене, більше таких немає. Парфуми розробив український парфумер Євген Лазарчук. Після цього ми стали до нього заходжувати в студію. В нього є лінія парфумів з тютюном і одні мені там дуже подобаються – хочу придбати їх якраз на холодний період.

В мене можуть бути актуальними три види парфумів. Орієнтуюсь на свій настрій при їхньому виборі вранці.