beauty story

Дар’я Шаповалова, креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

Dasha Shapovalova at WORDS on BEAUTY

 

Кілька місяців в році Дар’я Шаповалова проводить в поїздках, подорожуючи на тижні моди по всьому світу. Як їй вдається підтримувати форму та доглядати за собою в такому щільному графіку?

 

Здоровий спосіб життя я веду досить давно так, як я з дитинства алергік. Саме тому в моєму раціоні з дитинства були виключені: смажене, копчене, солоне, жирне, солодке. Однак, в молодості ти до всього цього вертаєшся, бо тоді хочеться всього. Колись я не так активно слідкувала за тим, що їм. Однак, в останній місяць я взагалі не вживаю всі ці продукти, я серйозно зайнялась лікуванням алергії в останній рік – виводжу алергени. Я приймала спеціальні ліки, щоб їх вивести і відповідно сиділа на дієті.

Однак, в останній місяць я роблю спеціальну детокс-програму, яка заключається в тому, що зранку я п’ю дві склянки води з лимоном, потім – зелений сік з селери, овочів тощо – роблю його сама. В обід в мене перший прийом їжі. Я їм або пшоно, або кіноа, або гречку – це три крупи, які не викликають дріжджові бактерії в жіночому організмі. Видано багато книг про ці дріжджові бактерії, які в жіночому організмі викликають різні хвороби і краще робити такий детокс-чистку і від них позбавлятися. Я їм одну з цим трьох круп у поєднанні з овочами.

Плюс в мене роздільне харчування. По-перше, це потрібно для енергії, по-друге, всі правила детокса – лише роздільне харчування. Потім я беру на роботу якусь перекуску, яка складається з овочів чи фруктів. Знову ж таки фрукти треба їсти лише через три години після прийому основної їжі або за півгодини до прийому їжі, якщо перед тим давно їла. Причому я не їм солодкі фрукти, лише ягоди: малина, лохина (голубика) тощо. Персики, приміром, я не їм. Ввечері я приїжджаю додому і можу щось ще перекусити.

Я обов’язково випиваю два літри води на день, І, звісно, ніякого алкоголю, кави, чорного та зеленого чаїв. Зелений чай також не можна, бо там є теїн. Тому я п’ю трав’яний чай, я люблю всі ці трав’яні суміші, привожу з усіх поїздок, мені усі привозять і сама збираю м’яту тощо (сміється).

І, звісно, йога зранку та ввечері. Я роблю вдома, бо не встигаю ходити ні в які студії. Роблю по відео-урокам, я знайшла кілька, які мені підходять і я їх роблю. Також холодний душ зранку.

Я намагаюсь раніше лягати спати, але я не завжди встигаю. Однак, я намагаюсь закінчити всю роботу в офісі до 19:30 і вдома вже не займатись робочими питаннями. Однак, зараз плануються поїздки і я відчуваю, мені всеодно доведеться це робити.

Однак, важливо розробити такий графік, щоб лягати спати раніше опівночі, однак, у мене не завжди це виходить. До від’їзду закордон я прокидалася о 6-ій ранку і лягала в 22. Я думаю, що в найближчий час я знову повернусь до такого режиму, щоб вставати о 6-ій ранку і раніше лягати десь о 22-ій. Тому, що коли прокидаєшся рано, то більше часу витрачаєш на себе і можна всю роботу зранку встигнути зробити і погуляти з дитиною. Я ще вибудовую так графік, щоб в першій половині дня бути з дитиною і приїжджати на роботу десь о 13-ій.

Що стосується догляду за собою, це крем Physiogel, який можна купити в аптеках. Також засіб для тіла тієї ж марки. Для волосся – органічний шампунь, кондиціонер та олія Shu Uemura. Використовую мінімум косметики.