beauty story

Олімпія Вайтмусташ, модель, dj, стиліст

Олімпія Вайтмусташ – WORDS on BEAUTY


Цю блондинку із зовнішністю наче з казки знає уся країна, адже в свій час вона працювала ведучою на телебаченні, а зараз є обличчям багатьох брендів. Які ж beauty-секрети у цієї дівчини, котрій завжди потрібно бути на видноті?

 

Спорт

Я не можу сказати, що я великий спортсмен. В дитинстві я багато займалась бальними танцями. Це досі стає у нагоді, адже у мене досі непоганий прес, і якщо я захочу мати кубики на животі, то вистачить місяця, щоб їх отримати. Після бальних танців, якими я займалась років 5, потім були часи легкого брейк-дансу, типу r’n’b. Я дуже смішно виглядала на спортивних танцях після бальних, особливо, коли тягнула носочок.

Я себе мотивую ходити до спортзалу. Для мене це цікаво максимум місяць, так як потім стає нудно. Мені подобається більш рухливий спорт. Зумба, наприклад, наче і той самий фітнес, але при цьому ти під музику танцюєш і не відчуваєш монотонності, як в тренажерній залі. На зумбі не розучуєш танці, там потрібно мати хорошу пам’ять, швидку реакцію і встигати за тренером повторювати те, що він показує.

Харчування

Мені здається, що я можу їсти абсолютно все, в голодний рік не помру.

Не можу жити без м’яса – пробачте мене вегетаріанці! Мій тато періодично виїжджає на полювання, а ще він купує мясо-молочні продукти у перевірених людей, тому я харчуюсь досить екологічними продуктами.

Я не великий фанат солодкого. Мені його хочеться інколи, особливо, коли хочеться любові. Частіше хочеться шоколаду. Але якщо я буду йти голодною, то надам перевагу чомусь солоному.

Я обожнюю сири. Ніколи їх не викреслю зі свого раціону. М’ясо я час-від-часу не їм, адже потрібно розвантажувати організм, і все корисне – в міру. Я не можу викреслити з свого раціону морепродукти, особливо нетипових для України морських гадів: устриці, равликів.

Я вже роки півтора намагаюсь не менше двох літрів води випивати. Всі ці apps для телефонів, щоб не забувати пити воду, нормально стимулюють. У мене програма Plant Nanny з квіточкою: якщо її не поливати, то вона просто помре. Воно як Тамагочі, трохи дурне, і ще видає такі звуки, наче наливається вода. Інколи люди дивно реагують: наче доросла тітка, а незрозуміло що робить. Але тим не менше, мені здається, що я почала себе трохи по-іншому почувати, просто випиваючи більше води. Звісно, потрібно розуміти, коли воду пити, а коли ні: не під час важкої їжі, наприклад.

Догляд за собою

Я не сильно велика “баночниця”: в мене немає мільйону засобів. Щось мені мама купила, щось я сама купила, щось подарували. Я навіть назв деяких засобів не пам’ятаю. До цього всього, я не дуже вибаглива і не можу сказати, що роблю мільйон процедур.

Мені подобається періодично віддавати своє тіло та обличчя в руки справжнього майстра.

Але те, що я роблю самостійно і регулярно, це кавові скраби. Ще люблю кокосову олію. Вона у мене взагалі для всього.

Волосся – це моя фішка, над ним потрібно чаклувати і слідкувати, особливо, якщо це біляве волосся. У мене був хлопець-перукар, і він дуже багато дав мені порад по догляду за волоссям. Зараз я лише інколи ходжу до перукарів, але переважну більшість речей можу робити сама. Я можу сама собі підрівняти кінці: розправила на дві частини волосся і підрівняла. Взагалі, багато чого роблю сама: макіяж, зачіски – для мене це не проблема.

Намагаюсь про beauty-процедури не говорити в присутності чоловіків, і тим більше – не робити їх в їхній присутності. Це моя думка, для мене це просто не естетично. Я не соромлюсь, але вважаю, що чоловік повинен бачити жінку “готовою”, а не в процесі підготовки.

Олімпія Вайтмусташ – WORDS on BEAUTY

Парфуми

Я – фанат парфумів. Це як з одягом. Їх має бути багато, на кожен раз по-новому. Це все залежить від настрою, від твого зовнішнього вигляду. Кожні парфуми по-різному до чогось підходять.

Я не виключаю більш давні, більш жіночні запахи, котрі навіть досить мас-маркет. Наприклад, це Eau des Merveilles від Hermes. Він мені так пасує – я себе з ним відчуваю розкішно.

Є магазин на Воздвиженці Archive store – вони привозять нішу. Я туди заходжу часто. Там працюють мої знайомі. Багато назв навіть не тримаю в голові. Але Vettiveru від Comme des Garcons – досить класичний, але такий крутий. Ніхто не скаже, що він поганий, і всі сходять з розуму від цього запаху. Звісно, я його купила і почуваю себе ідеально.

Коли приїжджаю в Париж, а це – моє улюблене місто, я заходжу на барахолку. Там можно купити мікромензурку якихось старих парфумів, в гарній тубі. Коли ти їх слухаєш, то сходиш з розуму за цим запахом.

Свіжі запахи я не люблю, бо вони мені лізуть в голову, в ніс і в мене починає боліти голова.