beauty story

Олена Пащенко, креативний директор магазину Helen Marlen Mandarin

Lena

 

Які складові правильного способу життя одного з найбільш досвідчених баєрів України? Що вона робить для того, щоб завжди виглядати бездоганно?

 

Напевно, весь мій здоровий спосіб життя – у заняттях спортом. І, звісно, в останні два роки – не більше – я набагато ретельніше слідкую за тим, що я їм, в порівнянні з тим, що я їла до 30-ти.

Спортом займаюсь давно. Пробувала різне: займалася індивідуально йогою, пілатесом, ходила в спортзал. С часом зрозуміла, що мені найбільше подобаються і дають найкращий результат силові нагрузки у спортзалі. Мій шлях – це індивідуальні заняття з тренером. По-перше, це дисциплінує, по-друге – виключає неправильне виконання вправ та мінімізує шанс травмування.

У мене немає мети сильно схуднути, але є завдання пропрацювати рельєф і просто мати здорове тіло.

Я тренуюсь тричі на тиждень по так званій спліт-системі – на кожному тренуванні проробляю різні групи м’язів. Умовно кажучи, в один день треную прес, груди та спину, в інший – ноги та сідниці. Таким чином всі м’язи встигають відпочити до свого наступного тренування. Раз на тиждень ми обов’язково робимо функціональний тренінг з реквізитом чи власною вагою. Функціональний тренінг потрібен для розвитку фізичних якостей – балансу, координації та витривалості. Ближче до весни додаємо інтервальні тренування – чередуємо аеробну та силову нагрузку.

Додатково до цього, один раз на тиждень, я займаюсь флай-йогою. Це чудовий комплекс вправ, спрямованний на підвищення гнучкості та пластичності тіла, а коли навантажуєш всі м’язи, то розтяжка обов’язкова.

Я тренуюсь завжди ввечері і тільки в суботу – зранку. Я працюю з 10-ти до 19-ти і до роботи не встигаю. Мій час для спорту: 19:30 у вівторок та четвер, та 11:00 для тренажерного залу і 12:00 для флай-йоги у суботу – ці дні у мене фіксовані вже давно. Намагаюсь майже ніколи не порушувати графік.

Мій тренер Дмитро Кучер розробляє мені вправи, які я могла би робити у готелі під час відрядженнь – різні комплекси, які включають присідання, віджимання, тренування пресу. На жаль, я майже ніколи іх не роблю. Частіше за все не вистачає часу, а інколи і місця – особливо це стосується паризьких готелів.

Щодо зовнішнього вигляду на тренуваннях, то в мене є три спортивні комплекти, які я змінюю. В останній час я займаюсь в компресійних леггінсах. Вони щільні и складно одягаються, але потрібно не забувати і завжди надягати їх, щоб зменшити тиск на судини.

Раз на тиждень я роблю загальний масаж. З різних міркувань. Оскільки я працюю в магазині, то багато часу проводжу на ногах, а масаж допомагає зняти напруження. Також масаж сильно впливає на сам стан шкіри – за рахунок поліпшення кровопостачанняя покращується фактура і навіть її колір.

iPhone-додаток MyFitnessPal допомагає мені ретельніше слідковувати за кількістю калорій, що я споживаю. Знаючи вагу страви за допомогою цієї програми я можу підрахувати скільки калорій вона містить. На день я намагаюсь споживати не більше 1200 калорій. Я не фанатично рахую скільки калорій у кожній спожитій страві, але ця програма і підрахунок допомагають мені робити правильний вибір. В мене немає заборони щодо алкоголя, я п’ю вино і люблю солодке. Коли я споживаю більше дозволеного, я завжди намагаюсь це відпрацювати. Саме тому я дуже ціную і люблю ходити в тренажерний зал. Все ж таки я все одно надам перевагу тому, щоб з’їсти пасту у компанії друзів, аніж відмовлюся від цього задоволення і піду додому жувати листок салату.

Обираючи між рибою та м’ясом, намагаюсь обирати рибу свідомо. Морську. Так я краще себе почуваю.

В першій половині дня мені не хочеться перекусів, після обіду, якщо щось їм до чаю солодке, то це в основному зефір. Хтось мені сказав, що це найбільш “корисне” солодке. Тому я з’їдаю зефіринку.

В поїздках, коли нема часу на нормальну їжу, рятують батончики з горіхів та мюслі. Вони мені дають багато енергії і я помітила, що можу цілий день на них протриматись.

Я їм вівсяну кашу майже кожного ранку. Її готую в мультиварці: закинула і пішла збиратись. Я завжди п’ю каву вранці, окрім періодів, коли п’ю гомеопатію. Лікуватися я намагаюсь саме завдяки ній. І тоді, коли мені не можна вживати каву – це проблема. Психологічна в першу чергу, адже мені подобається аромат і смак. Останнім часом намагаюсь замінити каву чорним чаєм.

Я обовязково п’ю воду, в цілому – не менше 3-х літрів щодня. Помітила, що мені навіть легше працювати, коли я свідомо п’ю воду. Але і забагато рідини для ораганізму не дуже добре. Загальний масаж допомагає забрати залишки рідини. Я люблю і кокосову воду. Мені подобається її смак та корисні властивості. Зволоження – це моє все. Як зовнішнє, так і внутрішнє.

Я п’ю вітаміни Berocca. Не кожного дня, але намагаюсь до моменту поїздок чи відряджень. Це такий вітамінний комплекс, який розрахований для понаднормових нагрузок – перельотів, наприклад. Він збалансовує нервову систему і містить вітамін С, який є природнім антиоксидантом.

Я ходжу до косметолога достатньо часто. Намагаюсь раз в два тижні бувати. Одна з найбільш улюблених процедур – мікрошліфовка. Це апаратна процедура. Під час процедури спеціальний «пісок» наносять під тиском на шкіру так, щоб він вибивав частинки верхнього шару і тут же запускав механізм регенерації шкіри. Від цього обличчя виглядає свіжішим. В мене, якщо чесно, ніколи не було проблем зі шкірою.

Останніх кілька років я купую бренд Aurelia Probiotic Skincare, це косметика на пробіотиках. Вони зазвичай використовуються в їжі, але і для шкіри корисні. Цей бренд позиціонує себе між наукою та органікою. Вони, наприклад, використовують рослини, котрі виросли в дикій природі. Кожен день я використовую очищаючий крем, який наноситься на cуху шкіру обличчя масажними рухами після чого знімається теплим вологим бамбуковим рушником. Таким чином ідеально знімається макіяж та очищується шкіра від інших забруднень та ороговілих клітин. Після цього я використовую сироватку та денний або нічний крем цього ж бренду. Коли у приміщенні, постійно використовую виноградну воду від Caudalie. В неї різкуватий запах, але приємна дія.

Я люблю всі олії. Для обличчя та тіла використовую Rodin, Olio Lusso. Для волосся зазвичай купую Moroccan Oil, але зараз спробувала італійську лінію Davines – в них є класна олія для волосся, а також шампунь та кондиціонер. Мені дуже сподобалось. Олію наношу по всій довжині волосся. Вона дає чудовий ефект зволоження. Я люблю доглядати за волоссям. Купую різні засоби для укладки: морську сіль, креми для блиску, спреї, котрі додають текстурності. Хоча і не витрачаю багато часу на вкладання волосся.

Раніше я експериментувала з волоссям: і з довжиною, і з кольором. Зараз мені подобається більш натуральний підхід – не фарбувати волосся кожного місяця. Все-таки, так корисніше.

Не можна сказати, що я ходжу по магазинах і обираю косметику, а скоріше детально почитаю про всі новинки, а потім оберу щось для себе. У Києві не купую останнім часом, бо маю можливість купувати під час відряджень. І, звісно, закордоном вибір набагато ширший.

В останній час не користуюсь тональними основами. Їх замінила на BB або CC –креми. Зараз два-три рази на тиждень я використовую James Read ВВ Gradual Tan Face Light BB-крем з бронзатором. Я білошкіра, а цей BB-крем забезпечує красивий cяючий колір.

А ще я з тих, хто ніколи не засинав з макіяжем при жодних обставинах. Напевно, мама так навчила.

Я завжди нафарбую очі скоріше, ніж губи. Не використовую макіяж на пляжі та у вихідні дні дома. Зранку фарбую очі небагато – лише підводжу верхню повіку. Тіні використовую, однак, лише тілесні. Губи не фарбую, бо знаю, що протягом дня не буду їх поправляти. Ввечері можу зробити більш інтенсивний макіяж очей, дуже рідко використовую червону помаду Chanel Rouge Coco, Gabrielle 19.

Манікюр я роблю регулярно – раз на тиждень. Особливо не експериментую з кольором. Моя стандартна палітра – nude, червоний та темно-бордовий кольори.