beauty story

Емілія Арміда Чініго, співзасновниця італійської марки нішової парфумерії Onyrico

Емілімя Арміда Чініго – WORDS on BEAUTY

Попрацювавши графічним дизайнером, Емілія зрозуміла, що хоче створити власну марку парфумів, яка б оспівувала велич Італії в ароматах. Саме так вже три роки на ринку є бренд Onyrico, творіння якого натхненні, наприклад, “Весною” Ботічеллі, Мікеланджело чи Леонардо да Вінчі. Сеньйора Чініго прекрасно виглядає, саме тому вирішили поговорити з нею не лише про парфуми, але й про догляд за собою.

Спорт

Я плаваю та ходжу на пілатес. Мені подобається плавання, адже воно мене розслабляє. Так як на роботі я дуже сконцентрована і маю думати про багато речей, тому потребую розслаблення.

Плаваю двічі на тиждень вранці, а деколи і ввечері. Наприклад, в п’ятницю, а потім йду вечеряти.

Харчування

Я намагаюсь правильно харчуватись. Це дієта подібна на макробіотичну. Її притримуюсь вже 25 років. Я не вживаю м’яса, лише зрідка біле м’ясо. Їм рибу, горох, крупи, наприклад цільнозерновий рис. Це вже природньо для мене. Таке харчування дозволяє мені бути в формі.

Десерти люблю. Вживаю раз на тиждень. Наприклад, нутеллу, яку дуже люблю, чи джелато.

Намагаюсь пити багато води. Однак, п’ю більше свіжовичавлених соків.

Догляд за обличчям

Користуюсь кремом для обличчя та під очі. Очищую шкіру ввечері, потім наношу нічний крем. Раз на тиждень користуюсь скрабом. Час-від-часу користуюсь сироваткою. Люблю засоби марки Filorga.

Декоративна косметика

Очі підкреслюю олівцем і тушшю.

Для губ використовую бальзам так, як вони дуже сохнуть і ще помаду.

Я не використовую тональний крем так, як не люблю ефект маски, який він створює. Час-від-часу використовую пудру.

Догляд за волоссям

Маю свого перукаря в Мілані, де живу.

Також приймаю вітаміни для волосся з висівками пшона. У віці 55-ти років це потрібно.

Догляд за тілом

Використовую олії так, як в мене суха шкіра.

Для мене дуже важливий захист від сонця. Я завжди обираю захист з SPF 50 як для обличчя, так і для тіла. Бачу, що під сонцем шкіра дуже псується.

Парфуми

Якщо парфуми дарують емоції, то це моє. Я це відчуваю. Одразу. Варто вдихнути їх аромат та закрити очі, щоб це зрозуміти.

Обожнюю Amouage. Відчуваю, що зараз нішові парфуми стали легші. Також до вподоби Penhaligon’s та Diptique.

З парфумів моєї власної лінії Onyrico мені подобається м’який романтичний Empireo – присвячений “Божественній комедії” Данте. А ще дещо маскулинний Unguentum – присвячений Стародавньому Риму. Останній має нотки тютюну, вина, шафрану та кедру.

Люблю змінювати парфуми, як сукні. Можу змінити кілька на день. Однак, я не міксую парфуми. Вибір парфумів також залежить від мого настрою: чи я щаслива, чи ностальгую.

Емілімя Арміда Чініго – WORDS on BEAUTY