beauty story

Кіра Кушнір, Louis Vuitton

Кіра Кушнір – WORDS on BEAUTY
фото: Рома Єременко

 

У цьому інтерв’ю Кіра ділиться з нами безліччю beauty-лайфхаків – сподіваємось вони стануть Вам у пригоді.

 

Спорт

Все своє життя я була активна. Але класичний тренажерний зал – це не для мене. Я не люблю залізо. Я танцювала, відвідувала йогу, ходила на пілатес, але два роки тому я мене була травма і я не могла більше ходити на танці. Тоді я пересилила себе і пішла в зал з тренером, щоб технічно закачати спину. Мене вистачило на 6 місяців. А зараз я тільки плаваю три- чотири рази на тиждень. Щоразу пропливаю майже два кілометри. Вода – це також моя стихія.

Іноді, коли я не лінуюсь, то вдома роблю розтяжку з йоги.

В дитинстві я займалась балетом 8 років, а потім я вже пішла по всім класам, які видкривалися: джаз-фанк, контемп, модерн, go-go dance, я ходила на пілон, це був не стриптиз,а важкий спорт. Потім ходила і збираюся зараз на боді-балет. Він відрізняється від класичного тим, що там йде тренаж біля станка і немає танцювальних зв’язок. Сумую за танцями.

Харчування

Після того як я сходила до дієтолога два роки тому я намагаюсь дотримуватись принципів здорового харчування. Я маю їсти 3 рази на день з двома перекусами. Але я ніколи не можу дотримуватись дієтологічних порад у подорожах, адже подорожі – це для мене вивчання культури країни через гастрономію теж.

Дотримуючись цих принципів я відчуваю себе набагато краще. Звісно, іноді я роблю послаблення. Основне – це складні вуглеводи вранці (каша з овочами), наприклад, кіноа. До 12 – фрукти, після цього часу вони для мене заборонені. Обід – суп, овочі, біле м’ясо та риба. З дитинства ми знаємо, що домашній сир – це сніданок, але правильніше їсти його ввечері. В якості перекусів можна склянку кефіру чи горіхи, але не всі можна. Лише грецькі та мигдаль.

Оптимально їсти ці 5 разів, тоді не відчуваєш голоду. Я багато дієт спробувала і це для мене важко. Я розумію, що коли хочеш прийти в форму, то спорт без правильного харчування не ефективний – все має бути в комплексі.

На щастя солодке я не люблю, але полюбляю всілякі хліб та пасту.

Догляд за обличчям

У мене відбувалась еволюція свідомості, коли індустрія краси у нас ще не була дуже розвинена. Пам’ятаю, що коли з’явились перші Брокарди і я почала відвідувати свої перші duty free, то намагалася купити більш модний крем відомого бренду з красивою баночкою. Це була така собі fashion beauty-покупка .

Колись в аеропорту я зустріла жінку, яка жила в Парижі ій років 70 і ми якимось чином розговорились про креми та засоби догляду. Ця аристократична жінка сказала: “Забудьте те, що Ви купуєте. Кожний крем може бути корисним максимум два тижні, або – він має бути приготованими індивідуально і зберігатись в холодильнику. Накладайте на обличчя лише те, що можете з’їсти”. Вона виглядала аристократкою. Дуже красиво постаріла: сиве ідеально укладене волосся, ідеальний короткий манікюр – тоді всі відрощували нігті. Це в мене відклалось в пам’яті і я згадала, що наші батьки часто використовували всі натуральні маски: полуниця, персики на обличчя. Огірки на очах , взагалі пройшли лейтмотивом індустрії краси. Тому у догляді за своїм обличчям я намагаюсь використовувати корисні речі: я сама роблю скраби з натуральних компонентів, наприклад, розчинити аспірин у меді плюс кава. Я прочитала статтю, що багато компонентів дорогих кремів можна придбати в аптеці. Наприклад, коли я роблю зволожуючі креми, я додаю ретинол. Він є складовою частиною дорогих кремів, але його легко можна придбати в аптеці. Я роблю собі порцію кремів або масок на тиждень. Це займає приблизно 10 хвилин.

Використовую олії. У мене суха шкіра, тому для мене дуже важливе зволоження. Пробую різні олії, які продаються в апетеках. Зараз мене цікавлять українські засоби – багато з них зроблені з натуральних компонентів. Однак, сама ще нічого не купувала.

Зараз коли весна і дуже сохне шкіра, я беру персикову олію, кокосову олію і ретинол.

Я навіть спробувала сама зробити міцелярну воду: її база – це трояндова вода. Я вмиваюсь лише міцелярною водою. І ще вмиваюсь сильногазованою водою. В мене у ванній кімнаті стоїть пляшка сильногазованої “Моршинської”.

Кажуть, що для обличчя дуже важлива генетика. І я таємно радію, що на сьогодні моя мама виглядає краще, ніж всі її однокласниці. З цим і мені, напевно, трішки пощастило.

Ще важливий хороший настрій. Якщо ти щиро посміхаєшся і в тебе горять очі, то це перший принцип догляду за собою. Це правда. Якщо ти морщишся та сумуєш, то яку б косметику ти не використовував – вона не працює.

Якщо говорити про мімічні морщини, то прочитала,що дуже допомогає Блефарогель, він продається в аптеці Кажуть що він абсолютно справляється з функцією дорогущих кремів клітинної косметики. Цей компонент є у таких кремах, але в апетеці він коштує 200 гривень, а крем коштує 400 євро. Я ще не спробувала, але вірю у ці аптечні речі.

Дуже люблю зволожуючі тканинні маски. Мені подобається, коли в них є колаген.

Зараз це модна тенденція – всі захоплені корейською косметикою. Кажуть, що корейська медицина зробила прорив в медицині. У їхній східній філософії на першому місці краса.

Знаю, що зараз у корейській косметиці з’явились спонжі для очей, котрі миттєво знімають набряки. Я, наприклад, роблю це пакетиками міцного чорного чаю.

Догляд за волоссям

Використовую аюрведичні зволожуючі шампуні. З ними експериментую, кожного разу їх міняю.

Мені треба, щоб волосся не електризувалось і щоб воно не сохло. Обираю шампунь, дотримуючись цих двох правил. У мене були шампуні, які забирають електризування, однак, вони не діють. Це напевно лише маркетинговий хід.

Догляд за тілом

Найкращий скраб – це кава.

Клеопатра вважалась гуру догляду за собою. Депіляцію вона робила так, як зараз роблять шугарінг. Я про нього почула років в 14 від подруги сестри. Це варилось на лимонній кислоті і цукрі. Все – на природніх компонентах.

Декоративна косметика

Тут я трішки addicted. Я маю багато друзів у beauty-індустрії: beauty-редакторів, візажистів і завжди знаю, що з’являється нового.

Однак, я не дуже активно користуюсь декоративною косметикою, лише якщо це потрібно на якийсь івент чи вечір – тоді запрошую професійного візажиста. А на кожен день роблю макіяж сама, використовуючи відтінки nude, shimmering консілери, мінеральну пудру, однак, на роботі намагаюсь не перевантажувати обличчя.

Щодо туші, скуповую всі новинки. Дуже довгий час використовувала Yves Saint Laurent, а минулого літа у Sephora я знайшла туш Victoria’s Secret, яка мене дуже потішила.

Кіра Кушнір – WORDS on BEAUTY

Мені подобаються помади Sisley. Люблю палітри Dior.

Базовий make-up набір: це туш, пудра, зволожуючий крем, блиск для губ.

Брови намагаюсь фарбувати професійно.

Доречі, мені порадили новий суперактивний засіб Rapid Brow, від якого дуже добре ростуть брови. Мені його порадила клієнтка, але я сама ще не пробувала – своїми бровами похвалитися не можу.

Парфуми

Коли в Україні з’явився ринок нішової парфумерії, я почала пробувати різні аромати. Зараз я вже визначилась з своїми вподобаннями: люблю Jeux de Peau від Serge Lutens.

Звісно, мені подобається Jo Malone. Завжди купую нові маленькі версії по 30 мл,коли при нагоді заходжу в їхній бутік. Багато років тому про цю марку мені розповів мій хороший друг Констянтин Путиленко, замісник головного редактора Marie Claire Ukraine. Він стільки про неї розповідав, що я вирішила зайти в магазин цього бренду у Парижі. Він направив мене у цей магазин і частинка моєї душі залишилась там.

Коли в Пассажі був “Бонжур”, тоді я заходила туди після роботи і як то кажуть парфумери: слухала всі новинки, які з’явились. То був час експериментів.