beauty story

Ксенія Шнайдер, fashion-дизайнер

Ксенія Шнайдер - WORDS on BEAUTY
фото: Євгенія Павленко

 

Дизайнер одягу Ксенія Шнайдер – ідеальна модель для суконь, котрі вона створює і котрі продаються по всьому світу. У своїй beauty-історії вона розповідає про свої прості, але ефективні методи догляду за собою.

 

Кожного дня я приділяю час руху – це може бути йога з увімкненим Youtube каналом, або десятихвилинний ворк аут з телефоном, це може бути довга прогулянка пішки або ранковий короткий кросс, чи похід до спорт зали. У мене є абонемент, але ходити регулярно я не можу, у мене дуже не стабільний графік.

Всі радять виділяти якісь певний час на спорт кожного дня і ніколи його не змінювати, але я поки що не навчилася так. Тому я звечора планую що я зможу дозволити собі завтра – якщо бачу, що до зали не вдасться потрапити, встаю на пів години раніше і іду на пробіжку або роблю комплекс Сурья Намаскар.

Я користуюся кiлькома apps, наприклад Magic Yoga, Meditation, Total Body Workout, Daily Hatha Yoga, але не постiйно. З ними тренуюся в подорожах або перед сном вдома, коли є настрiй. Часто скачую нові, але скоріше щоб погратися та видалити потім.

Можна було б сказати що я правильно харчуюсь, якби я не вживала так багато солодощiв. Я вже давно не вживаю м`яса, рибу тому, що просто не маю такого бажання: з дитинства не хотiла це їсти і дуже рада, що тепер мене ніхто не заставляє.

Готую класні салати, кожного разу різні, вигадую рецепти прямо під час приготування. До цього мене привчила моя мама та бабуся, пам’ятаю як влітку на дачі до обіднього салату з свіжих овочів з городу вони завжди додавали щось несподіване –листя м’яти чи молоду кропиву, квіти календули, або ж навіть листя кульбаби. Коли приїджаю до них в гості, потім додому везу великі пакунки зелені. Також обожнюю трав’яні чаї. Ця любов у мене також з дитинства, пам’ятаю як ми ходили до лісу і збирали трави, листя та ягоди, сушили їх, або ж заварювали свіжими.

Харчуюся дуже просто – кус-кус або вівсянка з оливковою олією, салати, свіжий сік. Але всю цю ідеальну картину обов’язково псую десертом – обожнюю морозиво, шоколад, тістечка… Коли я починаю обмежувати себе в цьому – у мене “виключається мозок”, погано працює голова… але скоріш за все, це я просто так себе виправдовую.

Постійно п’ю воду і дуже жалкую, що київська вода з крану не придатна до пиття. Мені здається ми тут всі наче обділені живемо, маємо купувати воду, замісь того щоб відкрити кран і напитися, як це можна зробити в Нью-Йорку чи у Гамбурзі.

Я мрію відвідувати косметолога, але поки що це просто мрія.

Люблю робити маски, купую багато різних від Himalaya до Kiehl’s,
часто користуюся олією з аптеки, обожнюю спреї з термальною водою, а замісь тоніка використовую трояндову воду. Час від часу використовую лід зранку.

Ніколи в житті не фарбувала своє волосся, але щоб освітлити його колір, я використовую лимон. Я люблю купувати аюрведичні олії для волосся, мені подобаєтся, що в описі впливу олії часто пишуть, що вона покращує ваші думки, чи заспокоює розум. Можливо, це лише хитрий маркетинг, але зі мною він спрацьовує.

Я люблю приймати ванни – у мене завжди є сіль, а якщо вона раптово закінчилася я можу навіть поїхати за нею в нічну аптеку. Окрім морскої сілі я додаю ефірні олії, іноді сухий імбир або хвойний концентрат.

В повсякденному житті практично не користуюся ніякою декоративною косметикою. Але на зйомках обожнюю косметику MAC, вона ідеальна.