beauty story

Аріанна Хмельнюк, засновниця незалежного видавничого проекту NIICE

Аріанна Хмельнюк – WORDS on BEAUTY

фото: Christopher Collison

 

Ця дівчина має невичерпну енергію та бажання до експериментів. Колись вона працювала у fashion-сфері, а зараз заснувала кілька власних проектів, пов’язаних з незалежним видавництвом та освітою. Як їй вдається красиво виглядати у часи 2.0 з її ритмом життя, читайте у нашому матеріалі. 

 

Догляд за собою

З моїм графіком досить складно піти в салон на пару годин, але це контрастує з тим, що деколи я заставляю свої особисті пріоритети проявитись і піти в сауну, на масаж або тренування. А так в цілому все дуже casual і без графіка. Хоча я впевнена, що з ним було б корисніше.

Надаю перевагу натуральним оліям. Кожен день після душу користуюсь масажними оліями. В останній час користувалась тим, що мої друзі привозили з Таїланду: олію з лемонграсу, ванільну та кокосову олію. Мені подобається використовувати просту косметику та тільки зранку. Тому мій рюкзак сучасної динамічної дівчини наповнений гаджетами, а не великою косметичкою з термальною водою та матуючою пудрою. І може тому мені так імпонує косметика Aesop, з якої я використовую шампунь, кондіціонер і лосьйон для тіла. Трав’яні аромати і текстура цієї косметики мені підходить максимально.

Поки що я можу дозволити собі використання простих інгредієнтів замість скрабу і зволоження – молота кава та оливкова олія. Але, так як у мене шкіра змішаного типу, то в моєму випадку не можна використовувати чи дуже зволожуючі засоби, або взагалі нічого не використовувати. Тому я маю завжди балансувати у цьому питанні.

Моя мама знає купу народних рецептів по догляду за собою. Вона постійно мені щось радить. Але максимум того, що я могла зробити – це скраб з кави на оливковій олії. Це чудово для всього тіла і для обличчя. Я навіть тестувала оливкову олію в тому, як вона знімає макіяж. Ідеально – вона забирає все, навіть водовідштовхуючу туш. Феноменальний засіб.

Декоративна косметика

Червона помада – це в моїх генах та особиста пристрасть. Завжди мінімум три відтінки червоної помади з собою: вдень це може бути спокійна матова червона помада, ввечері – це може бути більш яскравий відтінок чи взагалі темно-сливовий тон. Помада і темні сонцезахисні окуляри – це початок мого скафандра.

В останній час використовую два відтінки помади Clinique і один – Yves Saint Laurent. Бренд в світі червоного кольору важливий, але для мене це завжди екпеперимент. Останнім часом мене привабили олівці для губ і помади Chanel. Всі розуміють, що дуже важлива в помаді текстура – вона не повинна бути занадто вологою або пересушувати губи через годину використання. Помада, стік або тонуючий олівець, не має значення.

Аріанна Хмельнюк – WORDS on BEAUTY

фото: Christopher Collison

Останнім часом замість зволожуючого крему я використовую тональний крем. Також я люблю використовувати крапельку коректора під очі Givenchy або Smashbox, він дуже освіжає погляд і приховує втому минулого вечора. Я використовую різні відтінки тонального крему, мені пощастило, що я можу експериментувати. Або так склалося через динамічний спосіб життя і небажання звикати до однієї й тієї ж косметики, то мені імпонує міняти продукти різних брендів. Але так само важливо іноді відпочивати від макіяжу, люблю перебувати без нього навіть по кілька днів і особливо у подорожах.

Я використовую туш та рум’яна кольору різних троянд. Без останніх себе не уявляю. Я думаю, що це класно, якщо у жінки такий колір обличчя, що вона може не використовувати рум’яна. Але я дуже рідко зустрічаю таких жінок, у яких є природній рум’янець, який допомагає виглядати свіжіше та бадьоріше. Туш завжди в косметичці від Clinique чи Clarins.

Тональний крем останній рік – це Vichy. Раніше був флюїд від Givenchy, а ще Clinique. Я постійно змінюю відтінок. В залежності під пори року змінюється колір обличчя, сходить засмага чи навпаки.

Я люблю очищати шкіру гелем для вмивання. Колись це був Clinique та Bioderma, а зараз це Vichy. Так вийшло без особливого строгого вибору, а не тому, що я фанат Vichy.

Як я вже казала, люблю комбінувати косметику різних брендів. Я можу один тиждень вмиватись гелем для вмивання Vichy, а потім Bioderma. Мені здається так для шкіри ліпше, бо вона не звикає.

Волосся

Мені подарували індійський шампунь, який дає просто дикий об’єм. Після його використання доводиться використовувати олії, щоб “притушити” локони. Мої природні локони сильно змінюють свою поведінку від стрижки. Зачіска здатна додати особливе відчуття комфорту. В останній час підрізаю волосся сама, але це вперше, коли я можу дозволити собі такий експеримент. Волосся поводить себе як хоче і мене це повністю задовільняє. Але коли я міняю перукаря, це також завжди приносить нові позитивні відчуття.

Це така випадковість настроєва: я була у поїздці, де проводила чергову лекцію і перед виступом вирішила зайти в салон щоб відрізати волосся. Як наслідок: змінила форму і мені в ній набагато комфортніше. Приблизно кожні 4-6 місяців є ризик повністю змінити образ. Можливо, це є у більшості жінок, але комусь доводиться притримуватися свого образу довгі роки. Це відчуття новизни завжди дає нову енергію, яка з’являється і зміни настрою, а ще свіжого сприйняття себе. Я не знаю, як це працює, але це навіть фізично відчувається. У тебе більше сил і це можливість для появи нових ідей. Так само важливо переодягнутися, якщо ви в стресі або у вас не найбільш бадьорий настрій. Змінити одяг – це цілком реальний спосіб впливати на свій ментальний стан.

Для мене головний засіб для вкладання волосся – це олія для волосся, найчастіше від Chi та Brelil. Одразу після душу. Іноді використовую кондиціонер та маски.

Previous Image
Next Image

Харчування

В теплу пору року, я дуже різко відчуваю дефіцит вітамінів, наприклад фруктових. Деякі люди зіштовхуються з цим, особливо, коли відвідують вечірки, та на наступний день тобі не вистачає простої натуральної їжі: води, салатів, фруктів, наприклад.

Зазвичай надаю перевагу вегетаріанській кухні, але можу з’їсти і рибу, і м’ясо. Набагато комфортніше з’їсти щось не тваринного походження: наприклад, бобові, зернові, овочеві страви та фрукти.

В більш завантажені роботою чи пересуваннями періоди у мене може бути лише два прийоми їжі, бо не вистачає часу. Тому я люблю вуличну їжу. В подорожах я люблю стоячі ресторани з морепродуктами, це дуже зручно, і в Барселоні або в Брюсселі це завжди неймовірно свіжі продукти і прості здорові смаки. Моя слабкість – хот-доги. Здається, що це дуже проста штука, але зараз завдяки Bistro Bistro можна спробувати хот-доги і з блакитним сиром, солодкий з чатні чи класичний “нью-йоркський”. Насправді тема хот-догів у Києві ще не розкрита.

Іноді в подорожах і якщо це холодна погода, то класична порція супу рамен (півлітра) – це ідеальне рішення. Я не рахую калорій. Тому поєдную все: китайську, італійську, українську, грузинську і середземноморську кухню.

Не можу сказати, що дуже люблю солодке. але хоча б одну порцію десерту в день з’їсти необхідно. Довго звикала до простого чорного шоколаду. Але бувають дні, коли глюкози і відчуття щастя хочеться більше… і тут мене неможливо зупинити. Це важко, коли опиняєшся у новій кондитерській, і треба протестувати кілька нових смаків. Я байдужа до шоколадних десертів і практично їх не їм, а ось желе з просекко, торти, еклери та фруктові кейки – це так. Мені подобається пробувати нові смаки і мені є куди витратити цю енергію потім.

Два роки тому у мене з’явилась алергія і лікар сказав, що в моєму випадку потрібно випивати 4 літри води на день. Він сказав, що це звучить страшно і складно, але це треба зробити. Я починаю і закінчую день точно зі склянкою води. Люблю фреші, але також маю слабкість до кави. Остання обезводнює організм. Але якщо каву пити з водою, то сильно збуджуючий ефект можна розрядити без проблем просто склянкою холодної води. Але, якщо чесно, то часто забуваю пити воду.

Спорт

В принципі, спорт мені близький, але через динаміку пересувань все складніше приділяти цьому час. Коли працюєш над кількома проектами одночасно, то сил вранці на спорт у мене мінімально. Я постійно разом з комп’ютером так як мій проект віртуальний і побудований на комунікації. А так більше всього я люблю сквош, пінг-понг, велосипед і просто спортзал, просто тренування із різними залізяками.

Парфуми

У мене невелика колекція парфумів і шкода, що парфуми мають здатність закінчуватись. Я не збираю аромати, все виходить досить випадково. Але те, що мені подобається, у мене завжди є: це кілька ароматів від Comme des Garcons, Escentric Molecules (це моя любов номер 1) і кілька нішових ароматів на ефірних оліях, зроблених маленькими мануфактурами з Берліну. В цьому випадку бренд не такий важливий, як може виявитися з першого погляду. Звичайно за історією та міфами брендів стоять конкретні генії-хіміки, які є художниками у своєму середовищі. Цього не можна забувати. Тому як і в університеті, потрібно йти слухати конкретного професора, а не стіни респектабельної (розпіареної) установи.

Я люблю міксувати парфуми і в середньому на собі ношу три аромати одночасно. Це може бути якась олія ванілі чи ветивера, або пачулі, з’єднані з Comme des Garcons-ом, наприклад Play. Або ж навпаки вдень використовувати напівпрозору Escentric Molecules і під вечір – більш інтенсивну Escentric Molecules, але їх парфум Kinski. Це один з їхніх останніх ароматів, найбільш важкий.

В першу чергу ці запахи для і про мене і мій настрій. Це відчутний скафандр, який тебе бадьорить і змушує навіть мислити у певному настрої. Коли ти хочеш більше закритись і зосередитись, то це чомусь більш яскравий агресивний аромат. Хоча навпаки на тебе тоді більше звертають увагу, але ти в ньому навпаки – більш сконцентрований. Тільки в мене так? А якщо це більш веселий і відкритий аромат, це значить, що я перебуваю в бадьорому настрої і в мене багато комунікації.

Так, аромати, а зокрема запахи – це і філософія. Рецептори у всіх людей працюють індивідуально і по-різному, вони адаптуються до окремих елементів парфуму і ти його можеш не відчувати, а когось він може дратувати, чи навпаки дуже сильно приваблювати. І прогнозувати, як воно буде, практично неможливо. Як завжди це залежить від наших феромонів, погодних умов навколо і навіть харчування.

У мене всі парфуми унісекс. І це нормально, якщо ми з чоловіком наносимо один аромат, але у нас “вистрілюють” абсолютно різні ноти: у нього – деревні-попільні, а у мене трав’яні або квіткові, які є у одному і тому ж ароматі. І той момент хімії, коли об’єднуються твої феромони та парфум – це живий і захоплюючий процес. Запахи це найсильніша пам’ять в арсеналі людини. Тому варто вивчати і розвивати її активніше.

Парфуми – це один із медіумів комунікації. Одяг, взуття, запах, макіяж, зачіска, аксесуари – це і є повідомлення. Всі течуть по своїм економічним та культурним маршрутам і знаходять тих, хто це оцінює.

Я думаю, деякі парфуми – це як книги і література, чи музика. Остання з ароматами для мене близька в сенсі проведення паралелі. По музиці ти можеш зрозуміти, що Ви з людиною розділяєте щось дуже інтимне, можна не вдаватись в деталі і зрозуміти, що це твоя людина. І ти розумієш, що в нього це може викликати схожі відчуття.

У мене є базовий парфюмерний kit і я ним користуюсь і тасую між собою навіть не роздумуючи. Рідко буває, що я можу засумніватись, бо це інтуїтивний момент. Є парфуми, з якими ти можеш це дозволити: вони дають тобі свободу експериментувати і створювати різноманіття. Тут знову ж таки не важливі бренди, просто так вийшло, що у мене майже всі аромати Escentric Molecules і я дуже люблю Comme des Garcons, але через роботу я трохи втомилась від них. Я впізнаю їх за кілометр на людях. Тому зараз мені не хочеться їх носити. Лише деякі, до яких я раніше була байдужа, зараз для мене навпаки є експериментом спробувати їх, відчути, зрозуміти, зробити своїми. Однак, це окрема тема експериментів та творчості, яка мені подобається.