beauty story

Дана Павличко, директор видавництва «Основи»

Дана Павличко – WORDS on BEAUTY

 

За останні кілька років ця білявка змінила наше уявлення про те, як мають виглядати жінки, повязані з книжками. Саме тому нам дуже цікаво дізнатись про секрети краси Дани Павличко. 

 

Спорт

Я давно займаюсь йогою і це дає мені натхнення. Займаюсь самостійно.

Останнім часом я випала зі спорту, але зараз я ходжу в Sport Life. Бігаю і займаюсь з тренером. Ходити не хочеться, але треба. Без спорту неможливо.

 

Харчування

В останній час їм дуже мало м’яса. Його і не хочу. Намагаюсь максимально не вживати напівфабрикати, солодкі води. Але якщо хочеться з’їсти бургер, то why not? В цьому проблеми нема. Головне в дієті вживати мало цукру, смаженого.

П’ю багато води, люблю її. Взагалі кажуть, що справа не у воді, потрібно пити багато рідини.

 

Догляд за обличчям

Вже кілька років користуюсь лінійкою Proactiv. Обожнюю її і всім рекомендую, особливо тим, у кого проблемна шкіра.

 

Декоративна косметика

Користуюсь тональним кремом, рум’янами та тушшю від bareMinerals. Люблю яскраву помаду – моя улюблена від Clinique.

Я завжди трошки нафарбована. В принципі я за те, щоб люди користувались косметикою настільки, наскільки вони хочуть – головне, щоб їм було комфортно.

 

Догляд за волоссям

Мию голову натуральним корейським шампунем.

Останні десять років я фарбую волосся. Я була і чорна, і коричнева, і руда. Зараз така – блонд. І щаслива бути блондинкою.

 

Парфуми

Я вже 5 років користуюсь Vanille Absolut від Montale. Він мені подобається. А якщо мені щось подобається, що це роками не змінюється.

 

Філософія краси

Потрібно бути у дзені з самою собою. Для кожного краса різна і головне – це бути в гармонії з собою.

Маючи досвід життя закордоном, можу сказати, що мені ближча наша українська естетика, коли жінки більше за собою доглядають. Мені здається, що це гарно. Наприклад, в Англії люди не звикли до цього – вони завжди думають, що ти дуже нарядна, хоча це мінімум з того, як у нас можуть виглядати жінки.