beauty story

Світлана Станіславчук, звукорежисер, майстриня

Світлана Станіславчук – WORDS on BEAUTY

 

Ця дівчина намагається слідкувати за тим, як виглядає inside&out. Нам здається, у неї непогано виходить. Її секрет – природність у всьому. Детальніше читайте у нашому матеріалі.

 

Спорт

Останнім часом дуже багато уваги я приділяю тому, щоб бути в контакті з собою. Для мене в першу чергу – це робота з внутрішнім світом. Кілька років поспіль я дуже старанно працювала з собою, а потім раптово виникло питання: а як же тіло?

Останні півроку я почала кожного ранку робити активну зарядку – для мене це стрибки. Це вправа з духовних практик і динамічних медитацій. Виходить, що ти стрибаєш на повну стопу на п’ятки, руки тримаєш прямо над головою, все тіло витягується і ти пробуджуєш свою природню енергію. Працює і прес, і все інше. Йде і аеробне навантаження, і всі м’язи задіяні. Після стрибків я стою в планці кілька підходів і ще присідаю, щоб підкачати ноги. Я сама собі вигадую вправи на ходу: стану “на мостик”, “в берізку”, роблю скручування, розтяжки. Це мікс з йоги та аеробіки.

У мене все вимірюється піснями – тривалість зарядки 10-15 хвилин. Це 3-5 пісень – я ж “радіо-людина”. Після зарядки у мене одразу змінюється колір обличчя. Хочеться посміхатись. Я позбавляла себе такого задоволення раніше, коли не робила вправи. Я кайфую від того, що я займаюсь. Зараз розумію, що спорт – це коли ти мотивуєш сам себе.

Ранкову зарядку роблю не заради схуднення, а щоб бути в контакті з своїм тілом. Щоб робити тілу приємне. Щоб радувати себе. Щоб відчувати себе.

Найкращий рецепт для дівчини як гарно виглядати: увага до тіла та Кохання! Перший фактор – це рух, тіло має бути задіяне. А інший фактор – це любов. Коли є любов до себе і любов до навколишнього світу – ти не можеш себе погано почувати, бути сумним, чи хворим. Тіло не може хворіти, якщо воно випромінює любов. Якщо ти точно знаєш, що ти і є Любов.

Харчування

Цієї осені 4 роки як я вегетаріанка: я не їм м’ясо, рибу, морепродукти. Влітку я їла дуже багато свіжих овочів, ягід, фруктів. Чим більш натуральна та свіжа їжа, тим більше вона дає енергії. Чим менше Ваша їжа пройшла шляхів перш, ніж попасти до Вас на стіл, тим більше вона корисна.

Деколи можу з’їсти некорисні смачні речі, але у цьому випадку важливо точно знати, що ти це робиш з любов’ю. Якщо ти це з’їв та оримав від цього задоволення, то це також піде на користь. Я впевнена. Бо що випромінюєш – те й отримуєш.

П’ю дуже багато води. 3-4 літри на день. Мені справді хочеться. Відчуваю, що щось не те – значить вже годину не пила води. Мені взагалі здається, що у будь-якій стресовій ситуації є два інструменти, котрі можуть повернути тебе у гармонійний стан: це вода і дихання. Величенька склянка води і 3 глибоких вдихи і видихи – і все одразу вирівнюється.

Моїм відкриттям останнього місяця стало те, що найбільш досконалий напій на Землі – це проста вода. Ми всі звикли до соків, мінеральної води – ні, це проста вода. Двічі за літо була в Карпатах і там ця джерельна вода, котра тече прямо з гір. Це просто якийсь дар Матінки Природи!

Звісно я позбавилась від шкідливої звички наїдатись на ніч. У мене немає такого, що я не їм після 6-тої. Можу їсти і о 9-ій вечора, але слідкую, щоб це не була натуральна їжа: переважно в такий час це овочі, салати.

Насправді всі ці зайві кілограми ми самі тримаємо. Ми думаємо, що готові від них позбавитись, але є причини, з яких нам зручно бути у такій фізичній формі навіть, якщо ми нею не задоволені. Якщо ти гармонійний, нічого не тримаєш, валізи без ручки, маю наувазі, тоді ти відпускаєш і все непотрібне йде. Якщо ти тримаєшся, ти боїшся – це і захист, і зона комфорту. Якщо ти вільний, ти відпускаєш валізи і тіло стає струнким, форми стають природні. Але ще важливо розуміти, яким ти хочеш бачити своє тіло.

Догляд за обличчям

Я майже не користуюсь косметикою. Це не категоричність, іноді мені й самій подобається, але переважно – я за природність. Це виключно мій вібир. Вважаю, що моя шкіра гарно виглядає на мій вік.

Єдине що я фарбую – це брови. Раз на місяць ходжу в салон. Вони у мене вигорають і вони світліші, ніж волосся.

Волосся

Намагаюсь купувати в еко-магазинах натуральні шампуні. Вони навіть трав’янистого кольору, там немає барвників і ароматизаторів.

Намагаюсь не сушити волосся феном. Мию, розчісую, можу потріпати його, щоб воно сушилось без фену.

Догляд за тілом

З Індії привезла багато кокосової олії. Вона добре зволожує шкіру і запах мені подобається. Наношу після душу і можу промокнути серветкою, щоб шкіра не була масляниста, але ефект вологості залишається. Мама знайшла баночку і почала теж користуватись.

Парфуми

Я намагаюсь використовувати ефірні олії. Дивлюсь по настрою. В періоди, коли я зрозуміла, що потрібно приділяти увагу своїй жіночності, я багато використовувала трояндову олію.

Зараз мені подобається природній запах мого тіла. Можу певний період взагалі нічим не користуватись. Навіть до кількох тижнів.